3. Област Добрич отзиви за хотели
България Албена Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Хотел Сенди Бийч Оценка от отзивите: 7.7

„Локация топ,персонал любезен,стая отлична“

• Хотел Боряна Оценка от отзивите: 8.1

„Спокойно и чисто място. Басейн, бар, плаж, море, анимация и прекрасен персонал. Всичко беше прекрасно.“

• Hotel Gergana - Ultra All Inclusive Оценка от отзивите: 8

„Всичко беше перфектно,от усмихнатия и отзивчив персонал,страхотния управител,храната,чистотата,страхотните стаи с невероятно удобни легла,разнообразната и вкусна храна.....топ! Без забележки Със сигурност ще посетим отново!“

• Хотел Елица Оценка от отзивите: 5.5

„Всичко,чисто,любезен персонал,вкусна храна,плаж много хубав,от трети ред откъм морето безплатни чадъри и.шезлонги.“

• Хотел Мура Оценка от отзивите: 7.9

„Храната беше перфектна..“

• Хотел Мура Оценка от отзивите: 7.9

„Резервацията ни беше за хотела, но в последствие бяхме преместени в хотел Гергана абсолютно безплатно, за което много благодарим. Бяхме настанени в стая с прекрасен морски изглед, всичко много ни хареса -първа линия, чистота, храна, обслужване в хотела и ресторанта. Препоръчвам на всички.“

• Хотел Елица Оценка от отзивите: 5.5

„Местоположението е уникално! Гледката е прекрасна.Хотел на първа линия! Направих и много снимки с телефон и дрон.“

• Casa de la Mare - Albena Оценка от отзивите: 9.4

„Вилата беше много чиста,топла и уютна.Обзаведена с всичко необходимо и с невероятна гледка.Домакините са страхотни и много отзивчиви.С удоволствие бихме посетили отново!“

• Фламинго Гранд Хотел & Спа Оценка от отзивите: 8.7

„Просторните стаи, честотата, удобствата в стаята( двете мивки, двете тоаленти, двата хладилника ….). Храната беше страхотна!!!! Адмирации на главния готвач!!!“