2. Gruzja – opinie o hotelach
  3. Imereti – opinie o hotelach
  4. Kutaisi – opinie o hotelu
Gruzja Kutaisi Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Hollywood Ocena: 9,1

„Czysto, wygodne łóżka, zestaw kosmetyków, świetny właściciel, czekał na nas prawie całą noc, byśmy mogli się zakwaterować (opóźnienie lotu). Kuchnia do dyspozycji to też duży plus. Świetna jakość do ceny.”

• „Duży przestronny pokój, można parkować wszędzie obok budynku”

• Park Hotel Kutaisi Ocena: 8,6

„Super miejsce oferuje dużo w stosunku do ceny, wygodne domki”

• Garden Hotel Ocena: 8,6

„Bardzo fajny ogród przy hotelu. Dodatkową ciekawostką jest domek na drzewie. Komfortowe łóżka i generalnie całkiem fajny standard hotelu. Śniadania zaczynają się dopiero o 9:30 co dla nas było zbyt późną godziną ale na życzenie zrobili śniadanie pół godziny wcześniej.”

• Hostel Temuri Ocena: 8,7

„Świetny nocleg prowadzony przez przesympatyczną i bardzo ciepłą panią gospodarz. Standard niekonieczne luksusowy, ale niczego w pokoju nie brakowało. W cenie noclegu smaczne, syte domowe śniadania. Gospodyni mówi po gruzińsku i rosyjsku, ale bez można bez większego problemu dogadać się z pomocą translatora. Lokalizacja kilka minut spacerem od centrum. Jeżeli kiedyś wrócę do Kutaisi, chętnie przenocuję tu znowu.”

• Hotel Green Town Ocena: 9,1

„Dobra lokalizacja, czysto, miła obsługa, można wieczorem chilować na tarasie przy lampce wina.... Polecam.”