2. Recenzije hotela u državi GRE
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Atika
  4. Recenzije smeštajnih objekata na destinaciji Atina
Grčka Atina Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Cosy & Functional pied-à-terre Ocena gostiju: 9,1

„Apartman se nalazi u predivnoj oblasti Atine,mirnoj,punoj zelenila u blizini tramvajskih i autobuskih stajalista kojim se lako moze stici u sve delove Atine,bez potrebe za kolima.Apartman je izuzetno funkcionalan,cist ima sve neophodno za boravak u gradu bilo za kraci ili duzi period.Sobe ciste prostrane,wi fi,klima,kupatilo,komplet opremljena kuhinja i velika prostrana terasa.Domacin ljubazan,na usluzi za sve informacije.”

• SilkFab Apartments Ocena gostiju: 9,2

„Apartman je zaista sjajan..Zgrada odlična, nova..obezbedjeno kamerama i BESPLATAN PARKING takodje pod kamerama..Apartman je bio čist, mirisalo je i opremljen je sa dve klime koje odmah rashlade ceo prostor..Kuhinja odlično opremljena, a terasa ogromna na kojoj se može sedeti do kasno i uživati u vinu..Kraj je miran i bezbedan..Ko dolazi sa kolima odmah nek rezerviše ovaj apartman jer će ga spasiti beskonačnog kruženja i traženja parkinga..”

• Central Apartments in Psiri Ocena gostiju: 8,5

„Savrsen. Lokacija perfektna. Bilo nam.je predivno. Domacin veoma dobar!!!”

• „Океј у принципу али без паркинг места. Мало га је теже било пронаћи. Стрма улица али тиха и добра заклоњена од сунца. Све потребно за живот се може наћи у пар околних улица.”

• Minimal chic apartmentPFaliro Ocena gostiju: 9,2

„sve je bilo kao u bajci. Ja sam vlasnik krupne turirticke agencije u Rusiji i cesto odmaram na raznim destinacijama. Ali me je ovaj smestaj ipak sokirao. Nikad nisam bio u apartmanu gde su vlasnici do te mere mislili na svoje goste. Ne postoji nikakva zamerka. Znaci imaju i prvu pomoc, Imaju iglu i konac, sve sto coveku moze da zatreba, kasiku za obucu, vino u frizideru, marmeladu, kafu i cajeve, peglu i dasku, Sve cisto i uredno. Apartman potpuno nov. Kuhinja prelepa i funkcionalna, Kupatilo divno. Sve cista desetka.”

• Prime apartments 1 Ocena gostiju: 7,3

„Smeštaj je na odličnoj lokaciji. Deo koji je blizu centa grada. Metro stanica je 10 minuta peske. Lidl takodje. Oblast je sigurna i nema sumnjivlih likova na ulicu nocu. Nalazi se 3 metro stanice od Sintagme. Centralnog trga. Apartman ima novu ves masinu i peglu. To je divno. Sacekala me je voda u frizideru. I kafa. Za svako postovanje. Lep gest. Vlasnik je fer i odgovara veoma brzo.”

• 3-bedroom Parkside apartment Ocena gostiju: 7,4

„Stan je blizu metro stanice.”

• „Smeštaj super opremnjen sve je bilo novo. Parking ovek bio slobodan ispred.”

• „Srdačan domaćin, sačekao nas je u dolasku i bio je jako uslužan, besplatni parking pored zgrade, blizina metro stanice...”

• Nest Apartment Ocena gostiju: 9,3

„Čistoća i enterijer”