3. Chania – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Chania – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Grecja Chania Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• TRIA Urban Chania Ocena: 8,9

„Lokalizacja + wyposażenie”

• „Blisko centrum , dobre wyposażenie apartamentu”

• Santrivani Rooms Ocena: 9,1

„Czysto schludnie ,lokalizacja w samym centrum”

• MPG Ocena: 9,5

„Świetna lokalizacja, dosłownie 180m do małej uroczej plaży. Apartament czysty, przestronny, że wszystkimi udogodnieniami, w kazdym pokoju klimatyzacja. Właściciela przywitała Nas i dokładnie wszystko opowiedziała. Bardzo polecam na krótkie I długie wypady.”

• „Bardzo wygodne i przestronne mieszkanie - 2 pokoje z baaaaardzo wygodnymi materacami, spaliśmy jak bobasy. Spokojna okolica, spacerkiem ok 15-20 min do starówki. Bardzo miła właścicielka - pozdrawiam serdecznie! :) Polecam z całego serca jako świetny nocleg w Chani.”

• Studios Kiara Ocena: 8,9

„Lokalizacja apartmentu w obrębie starego miasta Chanii, jednakże w jego spokojniejszej części. Główne atrakcje znajdują się w zasięgu spaceru. Mimo że zatrzymaliśmy sie w najmniejszym z pokoi, był on w zupełności wystarczający jak na 2 dniowy pobyt.”

• „Piękne, czyste apartamenty. Właściciele bardzo mili, pomocni. Lokalizacja najlepsza z najlepszych - mieszkaliśmy przy samym starym mieście, ale wśród lokalnych mieszkańców. Mieliśmy blisko na lokalny targ, cudowne restauracje. Chania jest przepiękna i każdy wieczór mogliśmy ją podziwiać. W dzień natomiast blisko jest na piękne Balos, czy też w godzinę można dostać się w piękne kaniony i wodospady.”