3. Dodekanez – opinie o hotelach

10,0

9,8

9,6

• Ocena dodana: 3 sierpnia 2023

Bardzo przyjemny pobyt w Casa Lindos Festa. Doskonały wypoczynek.
    • Apartament rodzinny typu Junior Suite

Doskonała lokalizacja. Blisko centrum, plaży i akropolu. Aneks kuchenny bardzo dobrze wyposażony. Czysto. Świetny kontakt z właścicielem obiektu i managerem, szybka informacja.

• Ocena dodana: 11 czerwca 2022

Z widokiem na Akropol 😍
    • Pokój Dwuosobowy z tarasem

Eeej. Nie było nic takiego.

Świetne położenie w odpowiednim miejscu Lindos. Wszędzie blisko.. nawet na parking. Pomimo bliskiego położenia cicho i kameralnie. Genialny taras.

• Ocena dodana: 16 lipca 2023

3,0
    Bardzo brudno, brzydko pachniało, zdecydowanie nie polecam.
    • Pokój Dwuosobowy z tarasem

Niestety obiekt był brudny i brzydko w nim pachniało. Względem innych noclegów na Rodos w których spaliśmy, cena była podobna, a nawet wyższa, a standard był okropny. Brudne drzwi od łazienki po obu stronach (zacieki i osad, który raczej nie był czyszczony od dawna), zaśniedziałe i brudne wieszaki na papier, ręczniki czy kran od zlewu. Lodówka miała całe brudne drzwi, białe oraz brązowe zacieki, podłoga była poplamiona w brązowe plamy. Na poduszkach oraz pościeli były małe ciemne plamy. Aneksu kuchennego nawet nie próbowaliśmy używać. Nie wymagaliśmy luksusów, a czystego miejsca do spania. Niestety tego nie otrzymaliśmy. Wietrzyliśmy pokój przez kilka godzin, bo brzydki zapach był nie do wytrzymania. Zgłosiliśmy problem od razu, a gospodarz powiedział ze przyśle Panią by to sprawdziła i sprzątnęła…miała to wyczyścić, pokazaliśmy jej co dokładnie, ale nie wiele zrobiła bądź brud miał już tyle warstw, że było to niemożliwe. Stan się nie zmienił. Byliśmy tam tylko na jedną noc, a straciliśmy sporo czasu na zgłaszanie tego problemu, który i tak nie został rozwiązany. Gdy napisaliśmy o tym gospodarzowi to jedyne co, to przeprosił i tyle. Niestety nie da się już załączyć zdjęć, bo zrobiłam kilka by to zgłosić. Zdecydowanie nie polecam, najgorsze moje doświadczenie na bookingu, a używam go często od prawie 10 lat.

Obiekt miał bardzo dobrą lokalizację oraz ładny taras (choć z niedziałającym parasolem, o czym właściciel nam napisał w dniu przyjazdu). I to koniec zalet.