3. Dodekanez – opinie o hotelach

8,7

8,2

9,3

• Ocena dodana: 27 lipca 2021

Ogólnie ok, widok super, lokalizacja ok.
    • Apartament typu Studio Economy

Klimatyzacja była słaba, gospodarz proponował zmianę pokoju, ale przez to, że codziennie na cały dzień jechałyśmy do różnych miast nie było kiedy, teraz myślę, że szkoda, że jednak nie zrobiłyśmy tego od razu bo w pokoju ciągle było bardzo gorąco i ciężko się spało. Podjazd do hotelu jest super stromy, miałyśmy małego fiata więc jakoś poszło, ale ogólnie mało miejsca na manewry. Kuchnia w pokoju jest fajna, ale dodatkowo lodówka bardzo grzała w pokoju, więc to plus słaba klima to było naprawdę gorąco.

Lokalizacja była dobra, jednak zamiast same sprawdzić czy jest inna droga na plażę, poszłyśmy drogą, którą zasugerował gospodarz na plażę i nas mega to zniechęciło, ponieważ była trudna, kręta i bardzo było ślisko. Ostatniego dnia odkryłyśmy łagodne zejście do centrum miasta i do plaży. Widok jest super, czysto, sprzątane było chyba codziennie. Lokalizacja dla kogoś kto ma do dyspozycji auto była super.

Pobyt: lipiec 2021