17, Nisirou str., Miasto Rodos, 85100, Grecja
Nr 47 z 110 hoteli w mieście Miasto Rodos
Wybór GościNa podstawie 33 opinii o hotelu
8,8Czystość
8,9
Komfort
9,0
Lokalizacja
9,6
Udogodnienia
8,7
Personel
9,2
Stosunek jakości do ceny
8,6
Bezpłatne WiFi
9,4
Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.
Więcej informacji- otwiera okno dialogoweOceny są podawane w skali od 1 do 10. Aby obliczyć ogólną ocenę, którą można zobaczyć na stronie, dodajemy do siebie wszystkie otrzymane oceny i dzielimy ten wynik przez łączną liczbę otrzymanych ocen. Używamy systemu ocen ważonych, co oznacza, że im nowsza opinia, tym większy ma wpływ na obliczenie całkowitej oceny. Ponadto goście mogą przyznawać osobne „oceny cząstkowe” w takich kategoriach, jak lokalizacja, czystość, personel, komfort, udogodnienia, stosunek jakości do ceny i bezpłatne Wi-Fi. Należy pamiętać, że goście przyznają oceny cząstkowe i oceny ogólne niezależnie od siebie, więc nie ma między nimi żadnego bezpośredniego związku.
Możesz ocenić Obiekt przez siebie zarezerwowany na naszej Platformie, jeśli pobyt tam został zrealizowany lub jeśli przyjechałeś do obiektu, ale mimo wszystko w nim się nie zatrzymałeś. Aby edytować już przesłaną opinię, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta.
Ludzie oraz specjalne systemy automatyczne pracują nad wykrywaniem fałszywych opinii przesyłanych na naszą Platformę. Jeśli znajdziemy taką opinię, usuniemy ją oraz, jeśli zajdzie taka potrzeba, podejmiemy odpowiednie kroki względem osoby odpowiedzialnej za to działanie.
Każdy, kto zauważy coś podejrzanego, zawsze może to zgłosić do naszego zespołu obsługi klienta, dzięki czemu zespół ds. zapobiegania oszustwom będzie mógł zbadać tę sprawę.
Chcielibyśmy publikować wszystkie opinie gości, jakie są nam przekazywane, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Niemniej jednak nie wyświetlamy opinii, które zawierają lub odnoszą się do m.in. następujących kwestii:
Aby dopilnować, że opinie są wiarygodne, akceptujemy jedynie opinie przesłane w ciągu 3 miesięcy od wymeldowania i możemy przestać wyświetlać opinie po upływie 36 miesięcy lub w sytuacji, gdy nastąpi zmiana właściciela Obiektu.
Obiekt ma możliwość odpowiedzi na opinię.
Jeśli wyświetla się wiele opinii, najnowsze będą widoczne u góry z zastrzeżeniem kilku innych czynników (język, w którym opinia jest napisana, tylko ocena lub ocena z komentarzem itp.). Jeśli chcesz, możesz je sortować i/lub filtrować (według daty, oceny itd.).
Czasem pokazujemy dodatkowe oceny z innych uznanych stron podróżniczych. W takiej sytuacji zawsze jest to jasno zaznaczone.
Niniejsze wytyczne i standardy mają na celu zapewnienie, aby treści na stronie Booking.com były rzeczowe i odpowiednie dla użytkowników w każdym wieku, jednak bez ograniczania prawa do wyrażania także mocnych opinii. Wytyczne i standardy są stosowane niezależnie od tego, czy treści mają charakter pozytywny czy negatywny.
Treści powinny dotyczyć pobytu w obiekcie noclegowym. Najcenniejsze opinie to takie, które są szczegółowe i pomagają innym w podjęciu słusznej decyzji. Prosimy nie zamieszczać komentarzy poruszających tematy polityczne, religijne, etyczne i osobiste. Usuwane będą treści promocyjne, a uwagi dotyczące usług Booking.com powinny zostać skierowane do działów zajmujących się obsługą klientów i obiektów.
Treści powinny być odpowiednie dla użytkowników na całym świecie. Prosimy nie używać wulgaryzmów, także zamaskowanych przy użyciu kreatywnego zapisu – w żadnym języku. Opinie i treści zawierające mowę nienawiści, groźby (w tym groźby użycia przemocy), uwagi o charakterze obelżywym lub seksualnym bądź promujące nielegalne działania są niedozwolone.
Wszystkie treści powinny być oryginalne i stworzone przez użytkowników. Opinie są najcenniejsze, gdy są oryginalne i niewypaczone. Twoja opinia powinna pochodzić od Ciebie. Obiekty współpracujące z Booking.com nie powinny publikować opinii w imieniu gości ani przekupywać gości w zamian za wystawienie dobrej opinii. Nie będziemy też tolerować prób obniżenia ocen obiektów konkurencyjnych poprzez wystawianie im negatywnych opinii.
Szanuj prywatność innych. Booking.com będzie usuwać z zamieszczonych treści adresy e-mail, numery telefonów, adresy stron internetowych, nazwy profili w mediach społecznościowych i podobne dane.
Opinie wyrażane w treściach generowanych przez użytkowników są opiniami klientów Booking.com i personelu obiektów noclegowych, a nie opiniami Booking.com. Booking.com nie przyjmuje odpowiedzialności za treść opinii ani odpowiedzi na nie. Booking.com pełni tylko funkcję podmiotu rozpowszechniającego (bez obowiązku prowadzenia weryfikacji), a nie publikującego opinie i odpowiedzi na nie.
Domyślnie opinie posortowane są według daty dodania. Dodatkowym kryterium wyświetlania jest trafność opinii, na którą składają się np. język, w którym została napisana, opinie z komentarzem czy opinie nieanonimowe. Dostępne mogą być dodatkowe opcje sortowania, np. rodzaj podróżującego, ocena itd.
Ta usługa może zawierać tłumaczenia wykonywane przez Google. Google nie daje żadnych bezpośrednich lub domniemanych gwarancji dotyczących tych tłumaczeń, w tym gwarancji wierności, niezawodności lub innych domniemanych gwarancji przydatności handlowej czy nienaruszenia bądź stosowności do konkretnego celu.
Koniec okna dialogowego
wyświetlono 1 – 25
Ocena dodana: 19 czerwca 2026
Marta
PolskaBardzo mała strefa basenowa. Zaledwie 18 leżaków na cały hotel. Smart TV nie działa. Mało programów, które ciągle się zacinają. Woda tylko na powitanie, nie była dokładana. Ściany i drzwi dość cienkie, więc sporo słychać od sąsiadów i z korytarza. Polecam zatyczki do uszu.
Wspaniała obsługa, przemili ludzie. Jedzenie świeże, pyszne i różnorodne. Ceny w bądź bardzo przystępne. Położenie hotelu jest idealne, pomiędzy dwiema plażami, blisko do sklepów, restauracji i atrakcji. Pokój czysty, przestronny z pięknym widokiem na morze. Ręczniki wymieniane codziennie, nawet te plażowe. W hotelu raczej dorośli goście, więc jest spokojnie.
Pobyt: czerwiec 2026




Ocena dodana: 15 czerwca 2026
Margaret
Polskawindy - powolne, długi czas czekania
Dobre śniadania i obiadokolacje
Pobyt: czerwiec 2026
Ocena dodana: 12 maja 2026
Janoj
PolskaSuper bardzo fajny hotel w bardzo dobrej lokalizacji blisko plaży i spokojne miejsce pokoje duże z balkonami i widokiem na morze,kuchnia też na dobrym poziomie .Korzystaliśmy 2 razy w kwietniu .
Pobyt: kwiecień 2026
Ocena dodana: 21 kwietnia 2026
Janoj
PolskaPrzy opcji z wyżywieniem na kolacji za wszelkie napoje trzeba zapłacić!
Znakomita lokalizacja blisko do morza plaży do centrum pieszo 15minut przystanek autobusowy na lotnisko tez ok 15minut bardzo spokojne miejsce i kameralne , z widokiem pokoje bardzo ładne i czyste z balkonami,polecam!
Pobyt: kwiecień 2026


Ocena dodana: 19 kwietnia 2026
Mateusz
PolskaDobre sniadania i kolację. Miła i pomocna obsługa. Czysto. Dostaliśmy upgrade pokoju. Przyjechaliśmy późno do hotelu, w pokoju czekały przekąski.
Pobyt: kwiecień 2026
Ocena dodana: 14 kwietnia 2026
Błażej
PolskaPyszne śniadania
Pobyt: kwiecień 2026
Ocena dodana: 14 kwietnia 2026
Jakub
Polska-
-Świetna lokalizacja, przy samej plaży i jednocześnie niedaleko starego miasta -Pyszne i różnorodne jedzenie -uprzejmy i pomocny personel
Pobyt: kwiecień 2026


Ocena dodana: 12 kwietnia 2026
Magdalena
PolskaNie mam uwag.
Czyste, jasne pokoje z widokiem na morze. Duże wygodne łóżko, możliwość przygotowania kawy/herbaty w pokoju. Smaczne śniadanie. Bezpłatny parking w pobliżu.
Pobyt: kwiecień 2026




Ocena dodana: 5 kwietnia 2026
Arkadiusz
PolskaMały wybór podczas posiłków.
Świetna lokalizacja. Wygodne łóżka. Czysto w pokoju.
Pobyt: kwiecień 2026
Ocena dodana: 13 maja 2025
Małgorzata
PolskaWspaniały, cudownie położony hotel. Przepyszne śniadania, bardzo urozmaicone. Duży, wygodny pokój z szerokimi łóżkami. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tu wrócę, bo wszystko było super!
Pobyt: maj 2025
Ocena dodana: 20 października 2024
Kaminski
BelgiaLokalizacja,podejście personelu
Pobyt: październik 2024

Ocena dodana: 19 czerwca 2024
Rafal
PolskaWszędzie blisko, do portu, na stare miasto, plaża pod hotelem, ładny widok z balkonu w opcji od frontu.
Pobyt: czerwiec 2024

Ocena dodana: 28 maja 2024
Team
Wielka BrytaniaPodobało mi się wszystko , niesamowici i serdeczni ludzie ,przepiękne miejsca ,bardzo dobre jedzenie ...Na pewno będę chciał pokazać kiedyś tą wyspę dzieciom ✌🏻😉🌎
Pobyt: maj 2024
Ocena dodana: 20 maja 2024
Monika
Polskaświetna lokalizacja, piekny widok na morze z 4 piętra
Pobyt: maj 2024
Ocena dodana: 23 września 2023
Izabela
PolskaSmaczne śniadania, obiadokolacje warte dopłaty, urozmaicone, bardzo lokalne, przepyszne urozmaicone jedzenie. Widok z balkonu na plażę i morze warty ceny. Wszystko ok.
Pobyt: sierpień 2023
Ocena dodana: 22 września 2023
Kaminski
BelgiaBardzo dobry hotel, super położenie
Pobyt: wrzesień 2023
Ocena dodana: 25 sierpnia 2023
Aneta
PolskaJedyne czego można się przyczepić to mały basen i głośne występy wieczorami pod oknami.
Hotel schludny, jasny, przestronny. Śniadania z lokalnymi potrawami ( przepyszne). Obsługa życzliwa i pomocna. Pokój z przepiękną panoramą, pięknie urządzony na wysokim poziomie, wygodne łóżka.
Pobyt: sierpień 2023
Ocena dodana: 27 czerwca 2023
Lidia
PolskaZ kolei za mankamenty uważam: 1) Okresowo wyczuwalny zapach z kanalizacji 2) Rozmiar pokoju mógłby być nieco większy, przy małym rozrabiace brakowało nam trochę miejsca na tych 25m :) Choć wciąż warto podkreślić, iż nie była to mała klitka, a naprawdę okazały pokój, który optycznie dzięki dużym oknom wyglądał na bardzo przestronny 3) Mikro balkonik - fajnie byłoby mieć choć trochę więcej przestrzeni, aczkolwiek w tym aspekcie już się przesadnie czepiam, gdyż samo posiadanie balkonu ze stoliczkiem i krzesłami plus takim widokiem z niego jest sporym walorem.
W hotelu Ibiscus podobało mi się wiele aspektów, ale na szczególną pochwałę zasługuje m.in.: 1) LOKALIZACJA - wokół hotelu znajdują się dwie plaże, do których jest dosłownie rzut beretem, bliziutko jest również na Stare Miasto, a poza tym w pobliżu hotelu znajduje się cała masa restauracji, sklepików i innych punktów usługowych 2) ŁÓŻKO - chyba jedno z wygodniejszych, na jakie trafiłam w hotelach i przy okazji naprawdę dużych rozmiarów (UWAGA! jeśli jeździcie z małym dzieckiem, to łóżko jest naprawdę wysokie, a na podłodze znajdują się płytki, także np. przy rozbrykanym 2-latku trzeba naprawdę uważać, by maluch nie nabił sobie guza) 3) CZYSTOŚĆ - nasz pokój był sprzątany codziennie, każdego dnia wymieniano nam również ręczniki 4) PERSONEL - bardzo miły i chętny do pomocy zarówno w recepcji, jak i w restauracji, gdzie jadaliśmy śniadania i kolacje; dosłownie nasz syn był przez obsługę rozpieszczany uwagą i miłym słowem, w żadnym innym miejscu w Europie nie spotkałam się z tak serdecznym podejściem (choć to pewnie akurat charakterystyczne dla Greków) 5) JEDZENIE - zarówno śniadania, jak i kolacje były smaczne oraz bardzo urozmaicone, znaleźć można było zarówno specjały typowo greckie, jak i międzynarodowe, więc każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie 6) WIDOK Z OKNA - raz, że okna są ogromne, a dwa: podziwianie codziennie morskich fal tuż po przebudzeniu było niezapomnianym doświadczeniem 7) CISZA I SPOKÓJ - ściany naprawdę dobrze chroniły przed przepuszczaniem dźwięku, a poza tym w hotelu napotykaliśmy głównie osoby starsze, więc hałasu czy imprez próżno było szukać, także niepowołane odgłosy nie zakłócały nam wypoczynku 8) STREFA RELAKSU - naprawdę sporo stolików i kanap w hallu do odpoczynku, do tego bar, restauracja, basen z leżakami i możliwość skorzystania z masaży
Pobyt: czerwiec 2023

Ocena dodana: 8 maja 2026
Zofia
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: maj 2026
Ocena dodana: 14 kwietnia 2026
Agnieszka
Wielka BrytaniaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: kwiecień 2026
Ocena dodana: 6 kwietnia 2026
Darek
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: kwiecień 2026
Ocena dodana: 25 października 2025
Barbara
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: październik 2025




Ocena dodana: 7 września 2025
Bożena
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: wrzesień 2025
Ocena dodana: 21 sierpnia 2025
Jarosław
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: sierpień 2025
wyświetlono 1 – 25
Dostarczamy spersonalizowane propozycje na podstawie Twojej aktywności na naszej platformie. Jeśli chcesz, możesz zrezygnować z tej funkcji. Pamiętaj, że rezygnacja ma wpływ tylko na Twoje obecne urządzenie. Dlatego musisz dostosować to ustawienie na każdym urządzeniu według swoich potrzeb i preferencji.
Booking.com jest częścią Booking Holdings Inc. – światowego lidera w internetowej branży turystycznej.
Na naszej stronie dostępnych jest ponad 70 milionów opinii o obiektach – wszystkie pochodzą od prawdziwych i sprawdzonych gości.
1
Aby otrzymać możliwość dodania opinii, konieczne jest dokonanie rezerwacji na naszej stronie. Dzięki temu mamy pewność, że opinie pochodzą od Gości, którzy naprawdę odwiedzili dany obiekt.
2
Podczas pobytu w obiekcie Goście weryfikują standard pokoi, jakość posiłków, życzliwość personelu itp.
3
Po powrocie Goście opisują swój pobyt. Następnie sprawdzamy, czy opinia nie zawiera przekleństw, i publikujemy ją na stronie Booking.com.
Jeśli dokonałeś rezerwacji przez naszą stronę i chcesz napisać opinię, musisz się zalogować.
Koniec okna dialogowego