3. Dodekanez – opinie o hotelach

8,2

6,6

• Ocena dodana: 15 maja 2024

• Pokój Dwuosobowy typu Superior

Bardzo pyszne jedzenie i różnorodne. Wygodny czysty pokój.

• Ocena dodana: 8 października 2022

Było wspaniale!
    • Pokój jednoosobowy typu Standard

Bardzo monotonne śniadania.

Bardzo różnorodne lunche i obiady. Przez 7 dni było bardzo zróżnicowane, a co najważniejsze - smaczne jedzenie. Pokoje były czyste, eleganckie. Przemiła obsługa. Byliśmy zachwyceni stosunkiem ceny do jakości. Nie można się do niczego doczepić.

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2022

• Pokój Dwuosobowy typu Superior

- posiłki były smaczne, jednak był bardzo mały wybór warzyw (jedynie ogórek na śniadanie, a podczas pozostałych posiłków gotowe sałatki). - brak animacji dla dzieci

- czyste pokoje - duży balkon - basen dla dzieci - miły personel

• Ocena dodana: 1 lipca 2022

• Apartament typu Junior Suite z widokiem na morze

Niestety brak wyciszenia pokoju, słychać wszystkie dźwięki z klatki schodowej. Spotkaliśmy w pokoju niezapowiedzianego goscia: karalucha, ale podobno w Grecji to "standard".

Świetny wystrój pokoju, wygodne łóżko, przeszklona łazienka, udogodnienia w postaci kostarki do lodu i wanny na tarasie.

• Ocena dodana: 7 sierpnia 2021

• Pokój Dwuosobowy typu Superior

Odkryte prysznice dla części mieszkalnej powodowały pewien dyskomfort. Napoje między posiłkami jedynie z koncentratu, nie na każdy żołądek.

Dobra organizacja pracowników oraz mnóstwo atrakcji organizowanych przez animatora. Ogólnie obsługa bardzo życzliwa i pomocna.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 22 września 2023

• Pokój Dwuosobowy typu Superior

Wszystko mi się podobało. Jestem tu drugi raz i wrócę za rok napewno

• Ocena dodana: 23 sierpnia 2023

• Pokój Dwuosobowy typu Superior

Wszystko jest ok. Jedzenie czystość i personel miły. Polecam byłem tam rok temu teraz córka z mężem byli. A ja za tydzien też tam będę

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2022

wszystko byłoby dobrze gdyby w opcji all inclusive było lepsze jedzenie a nie najtańsze i z brakiem wyboru.
    • Pokój Dwuosobowy typu Superior

jedzenie powinno być lepsze i powinien być większy wybór. Codziennie było to samo i nie było nic typowo Greckiego. myśleliśmy ze spróbujemy przynajmniej greckich oliwek i pity. Soki były bardzo słabej jakosci. A alkoholu nie dało sie pić. W opcji all inclusive musieliśmy chodzić jeść do restauracji żeby zjeść lokalnych produktów z oliwkami i napić się normalnego soku.

podobało nam się ze dostaliśmy pokój z jacuzzi

• Ocena dodana: 11 lipca 2022

Znośny
    • Pokój Dwuosobowy typu Superior

Zaraz po przyjeździe próbowano nas „oddelegować” do hotelu o sporo niższym standardzie w zamian za darmowego drinka. Nie godząc się i chcąc rozmawiać z kierownikiem pokoje nagle się znalazły w docelowym hotelu. Obsługa koszmarna, nieuprzejma, często arogancka i dość humorzasta. Jedzenie monotonne, niesmaczne, bez lokalnych potraw, świeżych owoców czy przekąsek. Alkohol to praktycznie sama woda, brak zwykłej herbaty, za to fani rumianku będą zadowoleni. Podsumowując, na pewno nie wrócimy :)

Ładne, czyste pokoje, dobra lokalizacja, przystanek autobusowy zaraz przy hotelu, wieczorne animacje - głównie ze względu na Pana prowadzącego.

• Ocena dodana: 14 czerwca 2022

Znośny
    • Pokój Dwuosobowy typu Superior

Podczas pobytu w hotelu na wszystko dałoby się przymknąć oko gdyby tylko obsługa hotelowa nie była bezczelna, niepomocna i arogancka. Po naszym przyjeździe od razu chciano nas zakwaterować w pokojach których nie rezerwowaliśmy, o zaniżonym standardzie w zamian za 2 drinki przy barze. Nie zgodziliśmy się na to więc pokoje jednak się znalazły. Następnie na każdym dosłownie kroku były problemy i przewracanie oczami. Od problemu z pożyczeniem pustego kubka na napój do oddania pieniędzy za ręcznik plażowy. Barmani mieli ogromny problem w wydawaniu napojów, strach było cokolwiek zamówić, szczególnie pan w barze w środku hotelu który wprost powiedział że nie sprzeda nam kawy bo nie. Jedynie Pan animator był bardzo uprzejmy. Obiady i kolacje zjadliwe, absolutnie nic specjalnego. Śniadań po prostu nie dało się zjeść. Dzień w dzień to samo- ser, najtańsza szynka, suchy ogórek i niezjadliwe jedzenie w bemarach. Przekąski pomiędzy obiadem i kolacją to kpina- suche tortille z szynką i serem i biszkopty. Na basenie sugeruję pilnować swoich rzeczy nie przed gośćmi hotelowymi a właśnie obsługą która uważa że zostawione tam rzeczy należą do nich- mój własny materac który tam pozostawiłam chciano mi następnego dnia sprzedać bo okazało się że już nie jest mój. Nie wrócimy do tego hotelu na pewno.

Wygodne łóżka, czyste pokoje, przystanek autobusowy przy hotelu

• Ocena dodana: 14 czerwca 2022

4,0
    Drugi raz nie wybrałabym tego hotelu.
    • Pokój Dwuosobowy typu Superior

Po zameldowaniu w recepcji obsługa chciała przenieść nas do hotelu naprzeciwko o dużo gorszym standardzie z możliwością posiłków i korzystania z basenu w hotelu Lymberia, po wielkich trudach dopiero umieszono nas w docelowych pokojach rezerwowanych przez booking. Obsługa z nieprofesjonalnym podejściem do gości. Śniadania niesmaczne, brak wyboru w jedzeniu jak i napojach (jedyna podawana herbata to rumianek). Rozwodnione napoje w barze przy basenie.

Pokoje odnowione, bez zarzutów.

• Ocena dodana: 15 lipca 2021

4,0
    Kiepski
    • Pokój Dwuosobowy typu Superior

Nie podobal nam sie serwis na restauracji

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 20 października 2022