5. Opinie o obiekcie Svetlana & Michalis Oasis Hotel

7,7

8,4

8,2

• Ocena dodana: 3 września 2023

Obiekt na samej plaży dla niewymagających luksusu
    • Pokój trzyosobowy

Wyposażenie jest po prostu stare. Gdyby wyrementować hotel to byłby idealny. Troszeczkę kłopotliwe może być to, że w jednym budynku jest 5 hoteli (choć to rodziny) w tym samych Oasis są dwa (pokoje Svetlany są na 2. piętrze). Do tego 5 restauracji i bar. Nie ma jednego właściciela, który zadbałby o całokształt. A szkoda, bo ten obiekt to mogłaby być perełka.

Lokalizacja - kilka schodów i jesteś na plaży. Kto był w Agia Marinie ten wie, że nie ma lokalizacji bliżej plaży. Poza tym bardzo sympatyczna i pomocna gospodyni, która co rano serwuje dobre śniadania a popołudniami pyszne obiady w zaskakująco dobrych cenach.

• Ocena dodana: 1 października 2021

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Polecam. Byliśmy po sezonie ( koniec września ) i to się czuło... ale właśnie taki mieliśmy plan : bez tłumów i żaru z nieba. Agia Marina przyjemnie senna o tej porze, dała nam wszystko na co liczyliśmy : długą, czystą, piaszczystą plażę oraz romantyczne zatoczki na skałkach. Idylliczny spokój dla leniuchów a dla aktywnych piesze, rowerowe lub quadowe wycieczki. Bary, tawerny i grecką cepeliadę oraz oddalony o pół godziny spacerem na szczyt ( średnio wymagający) ze świetnie zachowaną antyczną świątynią. Po prostu dla każdego coś miłego. Hotel Oasis lata świetności ma już wprawdzie za sobą ale dzięki temu, że jest to pierwszy obiekt turystyczny w okolicy położony jest dosłownie na plaży. Widok z pokoju ( np. nr 14 II p. ) jest niesamowity – niczym niezakłócony, panoramiczny widok na zatokę. Chyba nieczęsto można oglądać wschody słońca i księżyca nad morzem siedząc na balkonie albo nawet nie wychodząc z łóżka !!! – bajka. Drugim plusem obiektu jest Svetlana – prowadząca ten hotel oraz Restaurację obok. Zawsze uśmiechnięta i we wszystkim pomocna . Nic nie było dla niej problemem : czy to kawa do pokoju czy late check-out. Śniadania ok, pokój ok ( łazienka trochę mała ) mały minus za lekko zużyte materace ( ale mam wrażenie, że to powszechny w Grecji problem ). No ale po co spać jak takie widoki na wyciągnięcie ręki ;) Dziękujemy Sveta.

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 30 maja 2021

• Pokój trzyosobowy

Cisza spokój piękne widoki miła obsługa

Pobyt: maj 2021

• Ocena dodana: 11 lipca 2023