2. Recenzije hotela u državi CRO
  3. Recenzije pansiona i gostionica u regiji Ličko-senjska županija
  4. Recenzije pansiona i gostionica na destinaciji Korenica
Hrvatska Korenica Proverene recenzije pansiona i gostionica od stvarnih gostiju

• Premier House by RD Group Ocena gostiju: 9,3

„Sve preporuke. Izuzetno lep smestaj i jako ljubazni domacini.”

• White House Plitvice Ocena gostiju: 9,3

„Vlasnica jako ljubazna, apartman veoma cist, prelijepo uredjen kao i cjela kuca i dvoriste.. Bili smo samo da prespavamo pa nam nije trebalo vise od sobe sa kupatilom,al smo imali na raspolaganju ,frizider ,par stolica fotelju i neka vrsta otvorenog ormara. Za sve koji kao mi, smjestaje koriste iskljucivo radi spavanja ovaj je zaista za svaku preporuku. Ja volim da ima balkon gdje mogu popiti jutarnju kafu na svjezem vazduhu, naṣ̌ nije imao ali u dvoristu ima nekoliko stolova i klupa gdje se jednako moze uzivati. Tako da ne mogu reci da imam zamjerku za to. Kuca je blizu centra ,skrajnuta od buke, guzve i saobracaja. Besplatan parking za one koji putuju kolima . Treba doci i uzivati bar par dana”

• Sweet Dreams Home Ocena gostiju: 9,8

„Izuzetni domacini, gostoljubivi. Gazdarica Sanja je dosla po mene i sestru u 04 h ujutro jer smo tada doputovale autobusom, ugostile nas u svom stanu sa kafom i kolacima. Soba sa kupatilom i terasom je lepa, kvalitetno opremljena i veoma cista. U blizini je restoran "Macola" koji radi 24 sata sa velikim izborom ukusne hrane. Sve je dostupno i blizu. Do centra se stize za 5 minuta prsice. Ako mozemo da ocenimo ljubaznost domacina, kvalitet usluge dale bismo ocenu vecu od 10, ali posto ona ne postoji dajemo ocenu 10. Rado cemo opet doci kod ovih divnih ljudi. Stekli smo divne prijatelje. Sve preporuke.”

• House Mara Ocena gostiju: 9,7

„Sve je bilo savršeno. Domaćini veoma ljubazni.”

• Woodland Ocena gostiju: 9,8

„Iako smo došli nešto kasnije od najavljenog termina, čim smo parkirali kola, odmah je izašao vlasnik da nas dočeka i pozdravi. Uveo nas je u smeštaj i detaljno objasnio sve što bi nas moglo zanimati, pa pitanja nismo ni imali. Toliko je bio ljubazan, usrdan i iskren u želji da nam se nađe ukoliko bilo šta zatreba. Soba je predivno, sa puno ljubavi i posvećenosti uređena. Vlasnici su prave estete, pa su sve smisleno, lepo i toplo ukomponovali. Svaki detalj nas je oduševio. Balkon nam je omogućio uživanje u predivnom pogledu. Nema sumnje ni dileme da jedva čekamo prigodu za ponovnim boravkom ovde.”

• House Šapina Ocena gostiju: 8,5

„Sve je bilo OK.”

• Rooms Sapina Ocena gostiju: 8,9

„Sjajan smestaj, sve preporuke!”

25 najboljih pansiona sa uslugom doručka i gostionica na destinaciji Korenica

na osnovu 9 353 recenzija pansiona sa uslugom doručka i gostionica na Booking.com veb sajtu