2. Hrvatska: recenzije hotela
Hrvatska Brzac Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Apartment Marina Prosječna ocjena: 8,5

„Velika terasa.”

• Apartman Svjetličić Prosječna ocjena: 9

„Velike ,prozračne sobe i velik dnevni boravak s kuhinjom .Odlično opremljen apartman.Lijepe kupaonice ,velike dvije terase sa stolicama ,ležaljkama i velikim stolom. Izuzetno sve dobro i i ugodna atmosfera.Apsolutni mir i tišina.Svakakocemo ponovno doći !!!”

• Apartments Bugenvila Brzac Prosječna ocjena: 8,2

„ekipa kaže da im je bilo lijepo.”

• Studio Jasna Prosječna ocjena: 9,4

„Definitivno preporuka za sve one željne mira, odmora ali i rekreacije, pristupačne i uredne plaže. Domaćica vrlo ljubazna, pristupačna, komunikativna. Sam apartman sasvim solidano uređen, i najbitnije odlična čistoća, kako samog apartmana tako i okoliša. Ono što je bitno, siguran parking. Sve pohvale.”

• Apartments Zarko Prosječna ocjena: 9,4

„izuzetno lijep ,uredan i čist smještaj.Velike sobe ,velika kupaonia kuhinja koja je super opremljena.Prekrasna velika terasa i pogled na more i otok Cres! Ljubazni i dragi domaćini !”

• Apartment Marina Prosječna ocjena: 8,5

„Dočekali su nas ljubazni domaćini. Apartman čist, ugodan za boravak i potpuno opremljen. Ima veliku terasu s pogledom na more.”

• Molnar Resort Apartment Sergej Prosječna ocjena: 9,2

„"Peace of heaven", je zaista djelić zemaljskog raja. Neopisivo mirno,ugodno,lijepo,spokojno i zaista rajski ugodjaj (vidjene čak i srne 🙂) Sam apartman vrhunski opremljen baš svime sto jedan dom ima i treba ( jer cete se zaista osjecati kao doma). Domaćini? Znate kako svako od nas ima onu jednu najdazu tetu/sestru/prijateljicu u zivotu? E pa,u Eni ćete to imati,nenametljivo je uvijek tu na raspolaganju i uvijek dostupna sa savjetima gdje poci,sto viditi i gdje dobro jesti 😀. Apartmani Molnar su naš novi dom kad smo daleko od doma.”

10 najboljih hotela u gradu 'Brzac'

na temelju 614 recenzija hotela na Booking.com-u