2. Recenzije hotela u državi CRO
Hrvatska Krk Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Apartments Zdravka Ocena gostiju: 9,6

„Ljubaznost domaćina”

• Apartman Maslina Ocena gostiju: 9,6

„Kuhinja opremljena fenomenalno, kupatilo čisto i prostrano, kreveti udobni dvorište lepo uredjeno. Wifi odličan privatan parking u dvorištu.”

• Apartment Chuck Ocena gostiju: 9,8

„Apartman je veoma lep, prostran. Sve je bilo cisto i uredno. Domacin veoma ljubazan.”

• Apartman The View Krk Ocena gostiju: 9,9

„Puno hvala na dragim gostoprimstvu. mogli smo se prijaviti dva sata ranije od navedenog vremena, a ponuđen nam je i mnogo kasniji odlazak. Apartman je nevjerojatno lijep i sve je bilo vrlo čisto. Stan je vrlo moderan i lijepo namješten. Sitnice poput kockica leda u zamrzivaču. A kao mala gesta tu je bio i sladoleg za nas, kao poklon dobrodošlice. :)) Kuhinja je potpuno opremljena sa svime što vam je potrebno. Pogled s terase ostavlja bez daha. Možemo skroz preporučiti apartman (10 od 10 bodova) i već se radujemo ponovnom susretu. :))”

• Apartments and Rooms Ivana Ocena gostiju: 9,5

„Sve mi se dopslo. Blizu je centra. Poseduje sve što mi je bilo potrebno. Domaćica predivna”

• Studio Apartment Vesna Ocena gostiju: 8,8

„Veoma ljubazan domacin; odlicno opremljen, svetao i prijatan apartman sa veoma pristupacnim parkingom; manje od 10 min hoda do najblize (zanimljive) plaze.”

30 najboljih objekata za odmor na destinaciji Krk

na osnovu 18 936 recenzija objekata za odmor na Booking.com veb sajtu