2. Hrvatska: recenzije hotela
  3. Zadarska županija: recenzije smještajnih objekata
  4. Zadar: recenzije smještajnih objekata
Hrvatska Zadar Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• Apartman Lantana Prosječna ocjena: 10

„Apartman je vrlo čist i uredan, domaćin jako ljubazan i uvijek dostupan ako ga zatrebaš. Doći ćemo opet sigurno.”

• Sunset apartments Prosječna ocjena: 9,9

„apartman je izuzetno čist i opravdava svoju cijenu!!! svaka čast domaćinu sve je na svom mjestu!!! pogriješiti će svatko tko ne odsjedne u ovom smještaju,jer ima apsolutno sve,blizina svega,lijep pogled,vrlo jednostavno za naći okolina mirna i tiha i ugodna za odmor!!!”

• Mare Prosječna ocjena: 8,9

„Apartman nam je bio odlično. Ima dosta mjesta za parkiranje. Kad smo došli u kuhinji je bilo nekih namirnica koje bi mogle biti potrebne za prvu ruku što je super korisno. Kreveti su udobni i ormari veliki. Iz 2 sobe je izlaz na terasu koja je dosta velika. Lokacija je super, miran dio grada koji je baš lijep. Domaćini su super, probleme nismo pravili pa ih nismo ni imali. Topla preporuka!!”

• Apartment Varošino Prosječna ocjena: 9,2

„Svidjela nam se lokacija smještaja, koja je u centru blizu svega. Osoblje je jako uslužno, simpatično i komunikativno. Apartman je savršenog omjera cijene i kvalitete.”

• MB Luxury Apartments Prosječna ocjena: 9,8

„Odlična komunikacija s vlasnikom, izrazito ljubazan. Smještaj prostran, uredan, potpuno namješten..sve pohvale”

• Apartment Kala Prosječna ocjena: 9,2

„Izrazito ljubazni domacini, super lokacija.”

• Apartmani Eva Prosječna ocjena: 8,9

„Domaćica je bila ljubazna.”