3. Kampania – opinie o hotelach
  4. Scala – opinie o hotelu
Włochy Scala Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękne mieszkanie, urządzone ze smakiem i jednocześnie bardzo przytulne. Z dbałością o detale. Wygodne, przestronne. Duża sypialnia, salon z kanapą i fotelami, balkon, duża kuchnia i… perełka! Ogromny taras na dachu z widokiem zapierającym dech w piersiach. Taki poranek trzeba przeżyć. Ptaki i koguty budzące ze snu. Przestrzeń i widok na góry. W dole Amalfi i morze. To miejsce, w którym nie ma tłumów, zgiełku, komercji, pseudo atrakcji. Jeśli potrzebujesz oderwania myśli, spokoju i ciszy - to jest miejsce idealne!!! ♥️”

• „Przepiękny widok. Bardzo miły i pomocny personel. Na słowa uznania zasługuje Carla, która uczyła mojego syna języka włoskiego”

• Admiring Amalfi Ocena: 9,6

„Piękny widok, pełne wyposażenie, prywatny parking, wygoda.”

• Admiring Amalfi Ocena: 9,6

„Apartament pięknie usytuowany w klimatycznej i spokojnej miejscowości Pontone. Bardzo komfortowy z dwoma tarasami. Na górnym tarasie prysznic i leżaki do opalania. Doskonały apartament z pięknymi widokami zarówno do odpoczynku na miejscu jak i do spacerów po górach. Do Amalfi pieszo malowniczymi schodami ok. 30 min. (dzieci w wieku 10 i 12 lat dały radę przejść). Polecam również pieszą wycieczkę na taras widokowy Veliero del Belvedere z niesamowitym widokiem na całą okolicę. Samo Amalfi super ale bardzo zatłoczone wiec z przyjemnością wracaliśmy do apartamentu w Pontone. Bardzo miły właściciel. Przekazując klucze przekazał nam cenne informacje o okolicy.”

• Ravello View Ocena: 9,7

„Bardzo przyjazna atmosfera. Śniadania bardzo dobre - kawa wyśmienita i te domowe ciasta. Brawa dla mamy i żony Antonia. Polecam kolacje. Widok z balkonu na Ravello bezcenny. Polecam to miejsce.”

• „Świetne miejsce, genialny widok, bardzo duży apartament i niezwykle pomocny właściciel. BARDZO POLECAM!”

• Admiring Amalfi Ocena: 9,6

„Ten apartament to naprawdę prawdziwa perełka - nie tylko jest bardzo komfortowy i świetnie wyposażony, ale również oferuje przepiękny widok z tarasu. Okolica jest niezwykle spokojna, co sprawia, że pobyt tutaj jest wyjątkowo relaksujący. Dodatkowo, właściciel jest bardzo miły i pomocny.”

• „Bardzo dobra lokalizacja i piękne widoki. Śniadania dobre. Na plus - restauracja - można zjeść dobrą kolację. Nieopodal dostępne są piękne trasy piesze - polecam :)”

• „Wszystko”

• „Fantastyczny Gospodarz! Świetny kontakt. Miałyśmy bardzo dużą elastyczność czasową w dzień przyjazdu, Bezproblemowe przekazanie kluczy w dzień przyjazdu i wyjazdu Czekała też na nas miła słodka niespodzianka. Apartament bardzo dobrze wyposażony i czysty. Piękny widok z okna i tarasu, Bardzo wygodny, prywatny parking.”

30 najlepszych hoteli w mieście Scala