3. Sycylia – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

6,4

10,0

• Ocena dodana: 14 sierpnia 2024

• Apartament z 2 sypialniami

Zalegające śmieci na ulicach. Skromne wyposażenie kuchni.

Dobra lokalizacja, ładna plaża ok 17 min pieszo. od apartamentu. Przestronne pokoje.

• Ocena dodana: 9 lipca 2024

Okolica mocno zaśmiecona, ale mimo dziwnego wrażenia bezpieczna i spokojna. Polecam na krótki pobyt.
    • Apartament z 2 sypialniami

W mieszkaniu było czuć wilgoć. Mało garnków i kubków w kuchence.

Bliskość do centrum, blisko plac z dużą ilością autobusów. Mieszkanie dobrze wyposażone: 3 x klimatyzatory, 3 x telewizory z internetem, WiFi. Ręczniki dla wszystkich podróżujących.

• Ocena dodana: 30 maja 2024

Jedyn mankament to okolica lecz liczyliśmy się z tym po wcześnieszych komentarzach.

Obiekt był super

Mieszkanie było duże i nowoczesne. Cena była bardzo przystępna jak na mieszkanie w którym mieszkaliśmy. Kontakt z właścicielką super. Pomocna :) Bardzo pole y ten obiekt.

• Ocena dodana: 21 maja 2024

Brak noży w kuchni.

Super lokalizacja, pokoje czyste, po 3 ręczniki na osobę. Bardzo miły właściciel

• Ocena dodana: 16 kwietnia 2024

• Apartament z 2 sypialniami

Okolica taka nie zaciekawa,ale jak to w centrum starego Jeśli ktoś wybiera się tylko na plażowanie to jest zła lokalizacja będąc beż samochodu.

Bardzo dobry kontakt z właścicielem. Zawsze odpowiada na SMS-y i jest bardzo pomocny. Apartament bardzo przestronny ,czysty z pięknym dużym tarasem. Bardzo nowoczesny z wszelkimi udogodnieniami typu pralka ,ekspres do kawy ,żelazko.Uważam ,że jest to dobra miejscówka dla osób chcących coś pozwiedzać.Idealna baza wypadowa na zwiedzanie okolicy. Polecam

• Ocena dodana: 16 marca 2024

Sylwia z grupą przyjaciół
    • Apartament z 2 sypialniami

Niestety okolica nie jest zbyt atrakcyjna, wokół duże ilości walających się śmieci, ale to nie zepsuło nam wyjazdu. Bliskość atrakcji i to, że można poczuć sycylijski klimat wynagradza te niedogodności.

Apartament bardzo komfortowy, czysty, przestronny, w bliskiej odległości od centrum, dworca autobusowego i targu rybnego. Poza czajnikiem i nożem kuchennym jest wszystko, czego potrzebuje wynajmujący. My mieliśmy apartament na drugim piętrze z pięknym przestronnym tarasem. Klimatyzacja ma funkcję grzania, w zimne noce może się przydać.

• Ocena dodana: 21 stycznia 2024

Gdybym ponownie wybierał się do Katanii to zdecydowanie kolejny raz wybrał bym ten apartament.
    • Apartament z 2 sypialniami

Sama okolica nie zbyt ciekawa ale tak chyba wygląda większość Katani. Może się wydawać niebezpiecznie, ale jedyne czego się obawialiśmy to potrącenia podczas pieszych podróży do i z centrum, ponieważ większa część drogi prowadzi wąskimi uliczkami bez chodnika, a tutejsi „kierowcy” (szczególnie skuterów) jeżdżą bardzo brawurowo.

Mieszkanie bardzo zadbane, czyste i w pełni wyposażone. Jedyne czego brakowało do pełni szczęścia to czajnik. Lokalizacja mniej więcej w połowie pomiędzy centrum w jedną stronę i piaszczystą plaża w drugą. Dużo miejsc przy samym apartamencie na bezpłatne zaparkowanie auta.

• Ocena dodana: 8 lipca 2023

Polecam miejsce.

Bylo ciekawie i milo.

Super mili sasiedzi i wlasciciele. Polecam

• Ocena dodana: 20 czerwca 2023

• Apartament z 2 sypialniami

Lokalizacja w dość zaśmieconej części Katanii.

Bardzo ładnie urządzony apartament, czysty, klimatyzacja działa w każdym pomieszczeniu bez zarzutu, bardzo wygodne łóżka, pojemne szafy. Bardzo dobry kontakt z właścicielem (w j.ang), przywitanie winem i butelką wody. Na miejscu dostępne udogodnienia (odkurzacz, suszarka do włosów, ręczniki, jednorazowe zestawy kosmetyków dla każdego itp).

• Ocena dodana: 18 kwietnia 2023

• Apartament z 2 sypialniami

W kuchni brakowało czajnika, deski do krojenia i noży. Okolica nieciekawa, zaniedbana, bardzo brudno na ulicach

• Ocena dodana: 30 grudnia 2022

Katania Sycylia
    • Apartament z 2 sypialniami

Okolica trochę przerażająca zaniedbana brudna ale może typowa jeśli chodzi o panujący tam Katański styl życia.Odradzam parkowania auta na tej dzielnicy bez pełnego ubezpieczenia. Brak deski noży kuchennych.

Apartment jest nowy byliśmy pierwszymi wynajmującymi,czystość apartamentu,wyposażenie apartamentu,bardzo dobry kontakt z właścicielem,blisko lokalne sklepy,przemili ludzie,blisko do centrum i licznych restauracji.

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 12 grudnia 2022

• Apartament z 2 sypialniami

Minusem jest lokalizacja w mniej turystycznej, zaniedbanej okolicy

Czysty, duży obiekt, dobrze umeblowany i zaopatrzony, bardzo dobry kontakt z gospodarzami :)

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 28 lipca 2024

Obskurną okolicę rekompensuje bardzo miły sąsiad
    • Apartament z 2 sypialniami

Przerwy w dostawie prądu, bezpieczniki wyskakujące przy większym obciążeniu, okolica pozostawia wiele do życzenia, słabe wyposażenie w kuchni

Klimatyzacja, odświeżone mieszkanie

• Ocena dodana: 3 marca 2024

• Apartament z 2 sypialniami

Mieszkanie w pełni wyposażone, bardzo czysto i przyjemnie. Blisko do centrum, bardzo sprawny kontakt z właścicielem . Pobyt udany, bardzo polecam 🤩

• Ocena dodana: 28 kwietnia 2023

Godny polecenia

Ekspres do kawy.

Wygodny przestronny apartament, dobrze wyposażony, czysty. Wygodne łóżka. Jest pralka i plyn do prania oraz suszarka. Gospodarze bardzo mili i uczynni. Na powitanie przygotowali butelkę wina i wody. Przed domem można znaleźć miejsce do zaparkowania samochodu.

• Ocena dodana: 13 lutego 2023

1,0
    Nie polecam.
    • Apartament z 2 sypialniami

Przyjechaliśmy w piątek wieczorem do mieszkania. Pierwsze wrazenie bylo w miare ok, niestety po wejsciu do mieszkania bylo naprawde bardzo zimno (w Katanii panowal silny wiatr przez kilka dni, a mieszkanie nie zostalo w zaden sposob ogrzane). Potem zorientowalismy sie o braku czajnika. Byla nas czworka, gdy myly sie 3 osoby, dla 4 nie starczalo wody z powodu boilera, o ktorym wlascicielka rowniez nas nie poinformowala. W mieszkaniu nie bylo plynu do mycia naczyn, nozy… Na kolejny dzien czekala nas naprawde niemila sytuacja. Cale szczescie bylismy wtedy w mieszkaniu, gdy ktos zapukal, a nagle zaczal wpisywac kod do mieszkania. (mieszkanie jest zamykane tylko na kod i nie zamyka sie od wewnatrz w zaden inny sposob). Obcy czlowiek wszedl do mieszkania pod wymowka, ze byl tu lokatorem przed nami i zgubil dowod… Sytuacja byla niedopuszczalna!! Ponoc wlascicielka nie zostala o tym poinformowana, ale kod do mieszkania nie zostal zmieniony po zmianie wynajmujacego, wiec w sumie kazdy moze sobie wejsc do lokum, bo nie wiadomo ile jest kodow oraz czy sa w ogole usuwane. Niestety zepsuło to nam cały wyjazd. Kontakt z wlascicielami byl utrudniony, poniewaz mimo prosby o kontakt w jezyku angielskim, musialam tlumaczyc wszystko z wloskiego na polski oraz z polskiego na wloski, a w koncu bylam klientka. Podsumowujac, nie polecam tego miejsca.

Obiekt był posprzatany.

• Ocena dodana: 11 września 2023