3. Toskania – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Lukka – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  5. Opinie o obiekcie Tenuta Guinigi Antico Borgo di Matraia - Exclusive Holidays apartments & Pool

9,1

8,5

9,3

8,3

• Ocena dodana: 12 czerwca 2023

zjawiskowa lokalizacja - szczerze polecam.
    • Apartament typu Standard z 2 sypialniami

konieczne czepki na basenie :)

Nie korzystałem

• Ocena dodana: 24 października 2022

to był bardzo udany wypoczynek
    • Apartament typu Economy z 1 sypialnią

nic

przemili pracownicy, piękne widoki

• Ocena dodana: 7 listopada 2021

Luksus i cisza. Super.
    • Ze zwierzęciem
    • Apartament typu Standard z 2 sypialniami

Piękna lokalizacja, komfortowe apartamenty, basen z super widokiem na dolinę, duży park, cisza, bardzo przyjazny personel, bezpieczny parking, dobre lokalne restauracje w okolicy, super.

Pobyt: wrzesień 2021

• Ocena dodana: 5 września 2023

niestety exclusive tylko z nazwy - poniżej oczekiwań
    • Apartament typu Standard z 2 sypialniami

Obiekt niestety nie spełnia pokładanych oczekiwań. Na początek absurdalny sposób pracy recepcji, od zameldowania w konkretnych godzinach, jak i sprzątania, które przysługuje przy pobycie powyżej 10 dni tylko w okolicy godziny 16 - musieliśmy się umawiać 3 krotnie i dostosować do ich sposobu- pracy nasz wypoczynek. Personel jest miły, ale to nie rekompensuje podejścia do gości i panujących absurdalnych zasad. Po drugie parking położony jest w znacznej odległości od apartamentu w naszym przypadku ok 500 m. i znajduje się w pełnym słońcu, co przy ostatnich upałach robi ci z samochodu rozgrzany piec hutniczy. Po za tym brama jest cały czas otwarta, a ponieważ miejsce jest na odludziu poddaje to w wątpliwość bezpieczeństwo zostawionego auta. Recepcja nie jest skłonna do żadnych ustępstw. Poprosiliśmy o możliwość zostawienia samochodu na noc przed wyjazdem pod apartamentem,bo chcieliśmy załadować bagaże, przez wzgląd na wczesno poranny wyjazd- odmówiono nam - mimo że zaznaczyliśmy że wjedziemy późno i wcześnie wyjedziemy. Nie jest to dla mnie zrozumiałe skoro z okien obserwowałam wielokrotnie zostawione w tym miejscu auta -widać różni goście mają różne przywileje. Po trzecie basen słabo filtrowany i równie słabo czyszczony, na powierzchni pływa bardzo dużo owadów w tym os, jedna z nich przy nas użądliła bawiącego się w wodzie chłopca. Często "zalatywały" mało przyjemne zapachy z kanalizacji. Niektóre apartamenty reklamowane jako te z ogródkiem , mają je oddalone więc radzę się upewnić przy rezerwacji. Wyposażenie apartamentu było zgodne z opisem, ale lodówka była bardzo mało, słabo chłodziła, do tego stopnia że po 2 dniach produkty typu mleko, czy szynka nadawały się do wyrzucenia, nie miała też zamrażarki. Łazienki bardzo małe, jedna z kabin 50x50 więc absolutnie nie użytkowa nawet dla szczupłej osoby. Meble stylowe drewniane, ale jedno z łóżek potwornie skrzypiące przy każdym najdrobniejszym ruchu. Materace bardzo twarde.

Apartament zgodny z ofertą, położony 15 min. samochodem od Lukki. Wszystkie pokoje klimatyzowane, czysto, wyposażenie zgodne z opisem. Teren duży, ale zieleń zaniedbana. Blisko dobrze zaopatrzony sklepik, niestety Brak możliwości zamówienia boxów śniadaniowych, o których informuje recepcja przed przyjazdem, w najbliżej okolicy restauracji czynna od godz. 19 i bez rezerwacji z wyprzedzeniem co najmniej jednodniowym brak szansy na stolik.

• Ocena dodana: 27 sierpnia 2023

4,0
    W tej cenie spodziewałem się lepszej jakości - niestety zdjęcia apartamentu nie odzwierciedlają tego co dostalismy (jest
    • Apartament typu Luxury z 3 sypialniami i prywatnym ogrodem

Parking oddalony prawie 300m od obiektu - uciążliwe przenoszenie zakupów. Niestety apartament posiadł klimatyzacje działająca tylko na górnym poziomie (dolny poziom miał klimatyzator przenośny z rura odprowadzająca ciepło skierowaną do środka apartamentu, a w oknie moskitiera uniemożliwiająca zamocowanie tej rury w taki sposób żeby klimatyzator spełniał swoją funkcje). Cieknącą spłuczka - na szczęście ta awaria została usunięte po 24h od zgłoszenia. Łazienka na górnym poziomie przystosowana dzieci lub tylko dla osób poniżej 150 cm, natomiast w dolnej łazience prysznic był tak ciasny ze nie dało się schylać bez otwierana drzwi prysznica. Cały górny poziom dla osób o wzroście Ok 160-170 cm). Oświetlenie w kuchni działające w 30% - awaria nie została usunięta w trakcie naszego pobytu pomimo kilkukrotnych próśb - kuchnia bardzo ciemna. Prywatny ogród z leżakami to tylko teoria (na zdjęciach z bookinga wszystko wyglada pięknie niestety rzeczywistość okazała się inna). Menedżer obiektu miał się z nami skontaktować w sprawie problemów z tym apartamentem - niestety przez 8 dni nie udało mu się.

Lokalizacja, widoki, basen otoczenie całego obiektu.

• Ocena dodana: 26 sierpnia 2022

• Ocena dodana: 7 czerwca 2023