2. Jordánsko hodnocení hotelů
  3. Aqaba Governorate hodnocení hotelů
  4. Wadi Rum hodnocení hotelů
Jordánsko Wadi Rum Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Magic Bedouin Star Průměrné hodnocení: 9,4

„Lokalita úžasná, jen kousek od Little bridge👍. Personál vstřícný, chatka pohodlná. Již jsme vyzkoušeli více kempů během našich pobytů a tento má bezkonkurenční výhodu v lokaci.“

• Wadi Rum Desert Adventures Průměrné hodnocení: 9,5

„Krásné místo, velmi ochotný personál.“

• Magic Bedouin Star Průměrné hodnocení: 9,4

„Ticho, noční obloha , ochota personálu“

• Shakria Bedouin Life Camp Průměrné hodnocení: 9,3

„Ubytování splnilo naše očekávání. Skvělé tradiční večeře i s místními tanci. Nejlepším zážitkem byla celodenní Jeep tour od rána až do západu slunce.“

• Moon Island Camp Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně výborná, která se obměňuje. Personál byl v ochotný a milý. Vybavení pokoje bylo dostačující. Na pokoji byl pouze jeden malý ručník. Po upozornění jsme poté dostaly 2 velké ručníky navíc. Při pobytu jsme měli také problém s vodou ve sprše, kvůli které nám nakonec museli vyměnit pokoj, po výměně tekla už teplá voda bez problému. V pokoji je k dispozici rychlovarná konvice, fén, šampóny a mýdla na ruce. Ubytovaní nabízejí různé typy výletů, které jsou cenově přijatelné. Je zde i k dispozici část ceny zaplatit kartou.“

• Desert Magic Camp & Resort Průměrné hodnocení: 9,3

„Nejlepší celodenní výlet v poušti s Robertem.“

• Milky Way Nights Camp Průměrné hodnocení: 9,6

„Měli jsme obavu, jak se do ubytování dostaneme, ale jakmile jsme zaparkovali na parkovišti ve vesnici Wadi Rum, hned jsme byli spojeni s majitelem a během pár minut pro nás přijelo terénní auto, které nás odvezlo písečnými pistami na místo. Ubytování je ve velkých chatách ve stylu beduínského stanu, ale koupelna a WC jsou zděné. Jedna stěna chaty je prosklená a poskytuje nádherný panoramatický výhled na skalní poušť. Večeři v beduínském stylu připravil personál zajímavým způsobem - pekla se ve žhavém popelu v jámě (kuřecí a skopové maso, zelenina). Po snídani jsme se vydali na čtyřhodinovou vyjížďku skrze poušť terénním autem - úžasné.“