2. Recenzije hotela u državi MNE
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Ulcinj
  4. Recenzije smeštajnih objekata na destinaciji Ulcinj
Crna Gora Ulcinj Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• „Sve pohvale za apartman Ishmi! Ovaj boravak je bio izvanredno ugodan i sjajan,. Domaćini su bili krajnje ljubazni i predusretljivi. Higijena i smještaj su bili iznad očekivanog, i uglavnom je kompletno iskustvo prevazišlo moja očekivanja. Svim budućim turistima moje iskrene tople preporuke! Spektakularan ugođaj!”

• FKK Ada Bojana Ocena gostiju: 7,1

„Sve je super!”

• Apartments Radosevic Ocena gostiju: 9,2

„Preljibazni domacini, uredan i opremljen apartman. Sve pohvale i preporuke.”

• Vila Kollari Ocena gostiju: 9

„Ljubazni domaćini Higijena na zavidnom nivou Lokacija odlična, minut do plaže Parking ispred apartmana 👌🏻 Svakako ćemo se opet vratiti😊”

• Cloche Ocena gostiju: 10

„Slobodno mogu da kazem jedan od najluksuzniji hotela u Ulcinju.Veoma dobra lokacija, svaki drugi dan su nam cistili sobu i menjali peskire svaki dan. Osoblje je veoma fino i spremno da pomogne. Rezervisali smo sobu sa pogledom na bulevaru i pogled je fenomenalan.Dorucak I hrana u restoranu su top.”

• Rei Apartments Ocena gostiju: 10

„Od srca preporucujem boravak u apartmanu Rei. Prelepo opremljen,uredno, cisto, sve pohvale!”

• Studio Apartments Jupo Ocena gostiju: 8,9

„Osoblje je bilo zaista ljubazno, srdačno smo dočekane, smeštaj smo platile tek po izlasku iz sobe. Soba je bila čista i funkcionalna.”