3. pomorskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

9,8

• Ocena dodana: 21 maja 2024

Bardzo udany pobyt!
    • Apartament z 1 sypialnią

Nie było nic co powodowało, że czuliśmy się niekomfortowo. Wyjazd był bardzo udany.

Bardzo dobra lokalizacja - łatwo trafić, nie ma problemu z parkingiem. Jakość mieszkania również na wysokim poziomie. Kontakt z właścicielką bardzo łatwy i przyjemny. Polecam

• Ocena dodana: 2 października 2023

Miejsce warte polecenia!
    • Apartament z 1 sypialnią

Wszystko nam się podobało.

Bardzo czyste i przytulne mieszkanie wyposażone we wszystko czego potrzeba z dużym tarasem na którym można posiedzieć na leżaku lub zjeść przy stole. Lokalizacja świetna dla podróżujących z psami ponieważ tuż obok znajduje się wejście do pięknego lasu. Bardzo miła właścicielka :)

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Rewelacyjne miejsce, jestem pod wrażeniem jak można zadbać o każdy detal, aby goście czuli się naprawdę dobrze. Bardzo ładnie urządzony apartament z przestronnym tarasem, a co najważniejsze czysto, zadbane o wszystko w najmniejszym szczególe, przyjeżdżając do tego miejsca nie trzeba się martwić o nic, wszystkie potrzebne rzeczy znajdują się miejscu. Właścicielka wkłada w to całe serce i naprawdę to widać. Polecamy z całego serca!😉

• Ocena dodana: 16 lipca 2023

Bardzo klimatyczne miejsce!!
    • Apartament z 1 sypialnią

Idealne miejsce do wypoczynku! Gdybyśmy nie przyjechali plażować i zwiedzać , moglibyśmy nie wychodzić z mieszkania. Zacznijmy od początku: Przywitała nas przesympatyczna Pani Kasia, przekroczyliśmy próg , czyściutko i pachnąco! Klimat miejsca zrobił na nas ogromne wrażenie. Naprawdę można się poczuć jak w domu. Elementy dekoracyjne, kwiaty, poduszki wszystko super skomponowane. Po 9 godzinach jazdy marzyliśmy żeby usiąść i napić się kawy! W apartamencie wszystko na nas czekało 🙂 Ekspres, kawa, herbata! Rewelacyjnie wyposażone miejsce: żelazko, suszarka do włosów, zmywarka, pralka, wiatrak w salonie ukryty w dizajnerskiej lampie ( jak dla mnie największy hit) . Duży taras na którym można zjeść śniadanie, albo zrelaksować się wieczorem z kieliszkiem wina! Na pewno wrócimy! Serdecznie dziękujemy Pani Kasiu za miejsce z duszą!

• Ocena dodana: 30 maja 2024