3. małopolskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

9,2

10,0

• Ocena dodana: 10 czerwca 2024

• Apartament z sauną

Wyjątkowo piękne miejsce, cisza spokój, szum rzeczi za oknem i spiew ptaków. Apartament piękny z duszą i charakterem, bardzo czysty i zadbany. Każdy detal starannie dobrany. Serdecznie polecam.

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 3 czerwca 2024

Brak mikrofalówki

Wanna w sypialni ekstra relaksująca

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 5 maja 2024

Miło spędzony czas z rodziną, w miejscu do którego z pewnością zawitamy ponownie.
    • Apartament z 2 sypialniami

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko było ok

Ogromne wrażenie zrobiło na mnie wnętrze apartamentu, oraz cisza i spokój w okolicy.

• Ocena dodana: 26 lutego 2024

Cudowne miejsce

Brak zastrzeżeń do czegokolwiek

Czyste, ekskluzywne wnętrze, bardzo przyjemne widoki, udogodnienia na najwyższym poziomie

• Ocena dodana: 25 lutego 2024

Bardzo przytulny apartament!
    • Apartament z sauną

Piękny apartament! Świetne miejsce na odpoczynek. Czystość na najwyższym poziomie, piękny widok na góry, super lokalizacja, spokojna, cicha okolica. Apartament jest bardzo przytulny oraz bardzo dobrze wyposażony! Bezkontaktowe zameldowanie możliwe o każdej porze. Bardzo dobry kontakt z właścicielką. Ogromny plus za to, że opis oraz zdjęcia realnie oddają stan apartamentu.

• Ocena dodana: 23 lutego 2024

Relaksujące ferie z dziećmi :)
    • Apartament dwupoziomowy

Lokalizacja w centrum Jurgowa, piękna okolica; apartament nowy, ładnie, przytulnie urządzony, bardzo przestronny; wanna w sypialni i prywatna sauna w łazience sprzyjały relaksowi; kuchnia świetnie wyposażona: ekspres do kawy, blender, toster, zmywarka; dostępna narciarnia; bardzo dobry kontakt z panią właścicielką.

• Ocena dodana: 21 lutego 2024

Wystrój petarda!!!!!
    • Apartament dwupoziomowy

nie było nawet na co ponarzekać

Sam obiekt zachwycił mnie swoim eleganckim wystrojem i bardzo wysokim standardem. Apartament, w którym miałem okazję się zatrzymać, był przestronny i doskonale wyposażony. Aneks kuchenny dostarczył wszystkich niezbędnych udogodnień, co pozwoliło mi na swobodne przygotowanie posiłków. Dodatkowo, obecność kominka sprawiła, że wieczorne chwile stały się jeszcze bardziej magiczne. Jednym z najbardziej relaksujących doświadczeń był dostęp do sauny. Po dniu spędzonym na odkrywaniu okolicznych atrakcji, możliwość zrelaksowania się w saunie była prawdziwym darem. Okolica obiektu była równie atrakcyjna. Bliskość Termy Bania sprawiła, że miałem okazję skorzystać z relaksujących kąpieli termalnych i dodatkowych atrakcji oferowanych przez kompleks. Podsumowując, doskonały standard, przyjazna atmosfera oraz piękna okolica sprawiły, że czułem się tam jak w rajskim zakątku. Gorąco polecam to miejsce wszystkim poszukującym luksusowego wypoczynku w górach.

• Ocena dodana: 19 lutego 2024

• Apartament z sauną

Dobra lokalizacja: blisko stok, Białka, Bukowina. Nowe, wysokiej jakości wyposażenie.

• Ocena dodana: 2 lutego 2024

Wspaniały!
    • Apartament z sauną

Wyjątkowy apartament, wyposażony we wszystko co tylko jest potrzebne, a nawet więcej! Wspaniała lokalizacja, doskonały kontakt z właścicielami. W apartamencie czuliśmy się jak w domu, nie brakowało nam niczego! Łóżko tak wygodne, że można przeleżeć w nim cały dzień, czystość na szóstkę z plusem. Ciepło, przytulnie, bardzo miłe przywitanie butelką szampana, właściciele zainteresowani swoimi gośćmi, bardzo szybko odpowiadają na wszelkie pytania. Dookoła cisza i spokój. Miejsce idealne na wymarzony urlop i odpoczynek. Świetna lokalizacja, na pewno wrócimy tam jeszcze wiele razy. Polecam każdemu z całego serca i dziękuję właścicielom za wszelkie udogodnienia :)

• Ocena dodana: 22 stycznia 2024

Wyjazd z rodziną na ferie zimowe
    • Apartament dwupoziomowy

Zawsze się znajdzie kilka drobnostek, szczególnie przy świeżo oddanym apartamencie i jestem pewny, że z czasem będzie już doskonałe zadowolenie. Jeżeli ktoś nie wyobraża sobie spania przy zamkniętym oknie, lekko przeszkadzające może być codzienne bicie dzwonków o bardzo wczesnych porach, zaczynając nawet od 5:45 rano. Po zamknięciu okna zupełna cisza.

Bardzo ładny i komfortowy apartament z ładnym widokiem na ogród i las. Pozwala spędzić czas w spokoju dobrze się relaksując. Mimo wysokiej ceny, trzeba przyznać że stosunek jakości do ceny jest dobry i chętnie skorzystam z tego miejsca jeżeli kiedyś będziemy planowali pobyt w pobliżu.

• Ocena dodana: 19 lutego 2024

Marzyłam o powrocie do domu.
    • Ze zwierzęciem
    • Apartament z 2 sypialniami

Zero izolacyjności akustycznej, cały tydzień nieprzespany przez ciągły hałas z mieszkania powyżej. Brak skutecznej pomocy ze strony gospodarza w rozwiązaniu problemu.

Bardzo przyjemne wnętrza, mieszkanie nieźle wyposażone. Szybkie WiFi i działający Netflix in plus. Ogromnym plusem był ekspres do kawy na kawę sypana. Bardzo miła Pani Gospodarz i opiekunka obiektu.

• Ocena dodana: 6 stycznia 2024