3. małopolskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

Mało piesków

Piesek 🦮🥰

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 3 czerwca 2024

Idealne miejsce dla górołazów :)
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Lokalizacja to dla górołaza wielki plus, nie trzeba ruszać auta by dostać się na 2 szlaki, które dają wiele możliwości. Plus blisko przystanek busów/autobusów, niewielki sklep również 3 min pieszo. Pokoje przestronne, czyste, łazienka super wygodna, szczególnie na dłuższy pobyt - jest gdzie pochować kosmetyki. Co ważne moja łazienka (Swierk) miała okno co dawało szybkie odparowanie, poza standardowym wyciągiem. W pokoju czajnik, TV, podczas mojego pobytu zainstalowano internet, także rewelacja. Duża szafa w pokoju, wygodne łóżko. Brakowało tylko jakiegoś źródła światła przy łóżku do czytania, ale to drobiazg. Poza tym na dole jadania i dobrze wyposażona kuchnia, więc przygotowanie samodzielnie posiłków było super wygodne.

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 22 maja 2024

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Bardzo ładne apartamenty, wszystko jest, lokalizacja bardzo blisko parku Tatrzańskiego

• Ocena dodana: 18 maja 2024

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

W łazience brakuje zasłony/ rolety na oknie

• Ocena dodana: 17 maja 2024

Polecam!
    • Pokój Dwuosobowy z balkonem

Czyste, przemyślane i bardzo zadbane pokoje. W pełni wyposażona kuchnia wspólna. Bardzo miło spędziłem czas i pozdrawiam gospodarzy! Na pewno jeszcze odwiedzę gdy będę w pobliżu.

• Ocena dodana: 16 maja 2024

• Pokój Dwuosobowy z tarasem

Czysty i dobrze wyposażony pokój, położenie apartamenu blisko szlaków turystycznych.

• Ocena dodana: 14 maja 2024

Tygodniowy wypad nastawiony na chodzenie po TPN oraz zwiedzanie Zakopanego i okolic.
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Raczej wszystko było na +, sugestią dla właścicieli byłoby może założenie sieci WiFi, gdyż w apartamencie jest duży TV z możliwością oglądania platform streamingowych, ale trzeba się było łączyć przed hotspot z telefonu, a zasięg w okolicy nie zawsze był dobry w mojej sieci, ale w to miejsce i w góry jedzie się zwiedzać i podziwiać krajobrazy, a nie oglądać TV, więc to tylko drobna sugestia.

Obiekt zlokalizowany na uboczu Zakopanego, cisza i spokój w okolicy. Cały budynek jak i apartament widać świeżo po remoncie. Wyposażenie na bardzo dobrym poziomie, wszędzie było tez czysto. Dobra baza wypadowa na wschodnią część Tatrzańskiego Parku Narodowego, gdyż blisko znajdują się wejścia na szlak. Obiekt dobrze wygłuszony, pilnowane są zasady określone w regulaminie jak cisza nocna i dbanie o porządek. Łóżko bardzo wygodne, sporo miejsca w apartamencie, który jest dobrze oświetlony światłem dziennym, również z pięknym widokiem na szczyty. Do sklepu jak i przystanku autobusowego, z którego 2 linie miejskie jeżdżą do Zakopanego. W okolicy jest jeszcze mały bar oraz hotel z restauracją. W zasięgu krótkiego spaceru jest kilka miejsc widokowych na panoramę Tatr oraz Zakopanego w dolinie.

• Ocena dodana: 8 maja 2024

• Pokój trzyosobowy z tarasem

Pokój czysty, ładnie urządzony, wszystko co potrzebne było na miejscu .

• Ocena dodana: 6 maja 2024

Wspaniały obiekt
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Świetne miejsce jak i wspaniali gospodarze, którzy okazali się bardzo mili i pomocni. Wszystko w jak najlepszym porządku. Nowe, czyste i zadbane apartamenty. Mi osobiście trafił się piękny widok z okna na Giewont. Na dole wspólna kuchnia w której można przygotować posiłek czy też napić się kawy bądź herbaty. Bardzo blisko przystanek z którego jeżdżą dwie linie przez centrum Zakopanego. Blisko również sklep w którym można nabyć wszystko co potrzebne. Miejsce idealne na rodzinny wypad czy też całkowicie samotnie. Apartamenty na prawdę dobrze wykończone jakościowo. Czystość to kolejny duży plus.Ogólnie gorąco polecam. Ja wrócę tu na pewno, tym razem z rodziną.

• Ocena dodana: 5 maja 2024

Pobyt w apartamencie mis spełnił oczekiwania dodatkowym plusem jest lokalizacja😀
    • Mały pokój Dwuosobowy

Nie było nic takiego

Apartament spełnił nasze oczekiwania (pokoju oraz kuchnia) na plus jeśli chodzi o lokalizację oraz szlaki turystyczne. Bardzo uprzejmi i mili właściciele😃🏔️

• Ocena dodana: 14 kwietnia 2024

Polecam miejsce
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Bardzo mili gospodarze, pokoje czyste i dobrze wyposażone, super lokalizacja, parking na terenie zadbany. Polecam serdecznie :)

• Ocena dodana: 10 kwietnia 2024

Bardzo gościnne i przyjazne miejsce, godne polecenia!
    • Pokój Dwuosobowy z balkonem

Bardzo przyjemne miejsce, zaledwie kilka minut od przystanku autobusowego, sklepu spożywczego oraz górskiego szlaku. Pokój bardzo czysty i schludny, łóżko wygodne, a obiekt prowadzony jest przez przesympatyczną parę. Państwo są bardzo pomocni i gościnni, z uśmiechem odpowiedzą na wszystkie pytania i polecą dobre miejsca. Chętnie tu wrócę i szczerze mogę polecić to miejsce każdemu kto jest nastawiony na aktywny wypoczynek :)

• Ocena dodana: 8 kwietnia 2024

• Ze zwierzęciem
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Bardzo miły kontakt z gospodarzem, czysty, zadbany pokój, świetny stosunek jakości do ceny.

• Ocena dodana: 7 kwietnia 2024

Polecam. Na szlaki blisko. Krupowki są głośne a ten obiekt jest na uboczu.

Brak WiFi

Czystość

• Ocena dodana: 6 kwietnia 2024

Polecam :)
    • Pokój Dwuosobowy z balkonem

Wszystko jak najbardziej ok! Jeśli chodzi o to, co ewentualnie (bez wpływu na całość mojego zadowolenia) można byłoby poprawić, to mi brakowało łyżeczki w pokoju do zrobienia kawy (wyjątkowo zapomniałam własnej), ale można sobie bez problemu inaczej poradzić :) Dużo ważniejsze z mojej perspektywy (na plus) że jest czajnik w pokoju🙂

Przyjazna atmosfera, bardzo fajne wyciszenie pokoju, dość duży pokój z prywatną łazienką a w niej suszarka do ubrań po powrocie z gór (duży +) i suszarka do włosów

• Ocena dodana: 17 marca 2024

• Pokój Dwuosobowy z balkonem

Bardzo mili właściciele, dom obok przystanku do centrum zakopanego raptem 20 minut. Polecam z całego serca.

• Ocena dodana: 11 marca 2024

• Pokój Dwuosobowy z balkonem

Wyjście prosto na szlak, bardzo mili gospodarze i wszystkie udogodnienia jakie były nam potrzebne do sprawnego wejścia na Tatry Wysokie

• Ocena dodana: 11 marca 2024

• Pokój Dwuosobowy z tarasem

Brak sieci WiFi

Miły Gospodarz, bardzo czysto, dobry standart.

• Ocena dodana: 9 marca 2024

Brak zastrzeżeń

Super lokalizacja, bardzo fajny właściciel. Super wyposażenie kuchni, czyściutko i ciepło.

• Ocena dodana: 5 marca 2024

• Pokój Dwuosobowy z balkonem

W dniu przyjazdu czekała na Nas zaskakująca niespodzianka. Zamiana pokoju na apartament bez dodatkowych opłat :) Miło było się rozgościć chociaż na 1 noc. Bardzo życzliwy gospodarz, dbający o komfort gości.

• Ocena dodana: 1 marca 2024

• Pokój Dwuosobowy z balkonem

Gościnność gospodarzy. Pokój bardzo czysty i ładnie wykończony.

• Ocena dodana: 23 lutego 2024

Było bardzo miło, obsługa świetna oraz bardzo wygodnie

Nie ma takiej rzeczy

Wystrój oraz obsługa

• Ocena dodana: 22 lutego 2024

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

Pensjonat łatwo znaleźć, dysponuje kilkoma miejscami parkingowymi. Lokalizacja blisko szlaków na Kopieniec oraz Halę Gąsienicową. Dość typowe kwatery w bardzo atrakcyjnej cenie. Ogromnym plusem jest wyremontowana, wygodna łazienka. Pokój funkcjonalny. Czystość akceptowalna. Samo łóżko oraz pościel być może nie najwygodniejsze, ale w stosunku do ceny zadowalające. Polecam na krótkie, budżetowe pobyty - ceny są znakomite.

• Ocena dodana: 17 lutego 2024

• Pokój Dwuosobowy z balkonem

Bardzo czysty pokój. Nowocześnie urządzony i wyposażony. Właściciele dbają o ciszę i czystość.. Tuż przy ścieżce do wejścia na szlak.