3. małopolskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

8,1

8,2

• Ocena dodana: 28 maja 2024

• Apartament typu Comfort

Miejsce parkinogowe na miejscu. Dobre wyposażenie apartamentu. Cicho.

• Ocena dodana: 25 maja 2024

Pobyt bardzo udany
    • Apartament z 1 sypialnią

Brak końcówki do mopa co uniemożliwiało wycieranie podłogi po wzięciu prysznicu. podłoga była bardzo śliska. W takim apartamencie przydałoby się trochę więcej niż podstawowych 12 kanałów w TV

Bardzo dobra lokalizacja. Basenik i jakuzi bardzo fajna rzecz

• Ocena dodana: 23 maja 2024

Lokalizacja, ogólnie superr

• Ocena dodana: 18 maja 2024

• Apartament typu Superior z 2 sypialniami

Brak okien w sypialniach, zimna woda w basenie, odbiór kluczy 500 m od obiektu, co w przypadku podróży pociągiem jest uciążliwe.

Dobra lokalizacja, czysty i dobrze wyposażony apartament, dostęp do basenu, sauny, bilarda i ping ponga.

• Ocena dodana: 17 maja 2024

• Apartament z widokiem na góry

W drugim dniu pobytu słaby internet i brak programów telewizyjnych to była niedziela.w dniu wyjazdu programy i internet działał normalnie

• Ocena dodana: 28 kwietnia 2024

• Apartament typu Luxury z 2 sypialniami

Ok, bez zarzutów

Lokalizacja

• Ocena dodana: 18 kwietnia 2024

• Apartament

Że wszędzie blisko

Wszystko było ok w basenie mogła byc Cieplejsza woda ale nie było źle.

• Ocena dodana: 8 kwietnia 2024

Ogólnie pobyt udany.
    • Apartament typu Superior z 2 sypialniami

Klucze do odbioru w innym miejscu, kaucja w wysokości 500 zł, słaba obsługa techniczna, wiele usterek, ciemne sypialnie , bez okna w apartamencie Dali. Apartament nazywa się dali ze względu na fototapety z obrazami, niemniej obrazy Klimta i Van Gogha

Lokalizacja blisko term w Zakopanem i Krupówek, apartament ładnie wykończony. Śniadanie dostępne w formie cateringu.

• Ocena dodana: 1 kwietnia 2024

• Studio

Bbardzo mały basenik ,otwarty tylko 17.00 - 21.00, W apartamentach dużo ustrek i braków. Wymagają lepszego serwisu technicznego. W jednym z naszych apartamentów w sypialniach nie było okien, to duży mijus

Apartamenty ładnie wykończone, dostępne miejsce parkingowe, możliwość skorzystania z basenu i dwóch saun.

• Ocena dodana: 25 marca 2024

• Apartament typu Luxury z 2 sypialniami

Patelnia na wyposażeniu kuchni nie pasuje do kuchni indukcyjnej Basen czynny dopiero od 17.00 - woda bardzo zimna, podobnie sauna - temperatura pokojowa w środku

• Ocena dodana: 20 marca 2024

• Apartament typu Superior z 2 sypialniami

Kilka defektów w apartamencie, które niewielkim nakładem sił i środków można było usunąć

• Ocena dodana: 11 marca 2024

• Apartament typu Superior

Atrakcją jest niewątpliwie basen i sauna oraz odległość do Krupówek. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

• Ocena dodana: 9 marca 2024

• Apartament typu Superior z 2 sypialniami

Szklanki i talerze były niedomyte, uchwyty mebli były brudne w różnych miejscach, TV w sypialni nie działało.

Lokalizacja, wystrój, udogodnienia

• Ocena dodana: 19 lutego 2024

• Apartament z widokiem na góry

nieodśnieżony i oblodzony wjazd, nawet nie posypany czymkolwiek; bardzo ciasne stanowiska parkingowe

• Ocena dodana: 11 lutego 2024

• Apartament typu Deluxe z 2 sypialniami

Zapach chloru, parter i bliskość drzwi wejściowych do budynku oraz fakt, że przed wejściem stała popielniczka, powowdowało iż duża liczba gości, o każdej porze stała pod oknami, paliła papierosy i hałasowała (zwłaszcza pod wpływem). Wjazd do garażu ciasny, często zablokowany. Oblodzony podjazd i teraz wokół. Brak okna w jednej z sypialni. Wylewająca się woda z prysznica "walk in". Dostępność basenu, saun, ping-ponga dopiero od godz. 17:00 i przepełnione.

Świetna lokalizacja, duży apartament dobrze wyposażony i dogrzany. Dobry catering śniadaniowy i prawie zawsze punktualnie.

• Ocena dodana: 5 lutego 2024

• Apartament typu Superior

Sypialnia bez okna, byliśmy zimą to może nie było najgorzej lecz latem to nie wiem, chyba że będzie dobra klimatyzacja. Trochę mały basen, powiedziałabym basenik. No i oczywiście otwarcie basenu , bilarda od 16 do 21, trochę mało w przypadku dnia deszczowego, bo co mają dzieci wtedy robić?

Lokalizacja, czystość. Śniadania dostarczane pod drzwi. Dobra obsługa , mimo iż w danym obiekcie nie było recepcji.

• Ocena dodana: 4 lutego 2024

Przyjechałem zobaczyłem odpocząłem
    • Apartament typu Comfort

Brak kontaktu z recepcja od godzin porannych

Baseny spa lokalizacja

• Ocena dodana: 3 lutego 2024

• Apartament typu Comfort

Woda w basenie zimna. Ograniczenia w dostępie do bilardu, ping ponga, basenu, sauny. Udało nam się skorzystać jedynie z basenu. Proponuję wydłużenie godzin korzystania z tych atrakcji.

Lokalizacja super 😊 Wszędzie blisko. Apartament zgodny z opisem 😊

• Ocena dodana: 29 stycznia 2024

Wygodny pokój, przestrzeń

• Ocena dodana: 22 stycznia 2024

• Studio

Dla mnie minus to że widok z okna jest na drugi budynek naprzeciw. Oraz to że trzeba chodzić po klucze do apartamentu oraz je odnosić do innego budynku oddalony około 400 m. Brakowało wycieraczki po wejściu zimą do pokoju nie ma w co buty wytrzeć i jest mokra podłoga

Apartament posiada wystarczające wyposażenie, w kuchni jest raczej wszystko co jest potrzebne do sporządzenia posiłku jeżeli ktoś będzie sam sobie robił jedzenie. Lokalizacja jest dobra zaledwie kilka minut do centrum, blisko sklepy spożywcze.

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 20 stycznia 2024

Mankamenty apartamentu, które rzutowaly na cały wyjazd.
    • Apartament typu Suite z 2 sypialniami

Basen, bilard i ping pong dostępny tylko w godzinach 17-21, przy takiej ilości gości było bardzo ciężko w ogóle skorzystać z tych udogodnień. Basen plyciutki i mały, w jacuzzi napewno nie ma takiej temperatury jak wszędzie. Śniadania były dostarczane przez catering pod pokój - generalnie codziennie pieczywo, Wedlina, ser, warzywa i Serki oraz jakiś "deser" w postaci ciasteczka. W łazience cały czas unoszący się bardo brzydki zapach - ponoć przez mało wody w syfonie brodzika i skoki ciśnienia wody, co nie zmienia faktu że utrudniało to miły pobyt. Sypialnie bez okien i na dodatek zepsute pokrętło przy grzejniku łazienkowym, czyli brak możliwości zmniejszenia temperatury, przez co w apartamencie było strasznie gorąco najbardziej nocą, a przez brak okien w sypialniach brak możliwości ochlodzenia pomieszczeń. Podsumuwujac nie tego się spodziewaliśmy, przy pobycie na 7 dni na śniadania ciężko było patrzeć, z basenu skorzystaliśmy tylko raz że względu na jego rozmiar i niezafajna temperaturę. Przez temperaturę w pokojach nie dobrze się spało i na dodatek ten zapach... Wybraliśmy ten apartament ze względu na bilarda, ping ponga i basen ale niestety nie mogliśmy za bardzo z tego skorzystac. Przy każdych wyjazdach braliśmy śniadania i zawsze byliśmy zadowoleni - przy następnych będziemy wypytywać o ich formę by nie spotkać się ponownie z czyms takim.

Dobra lokalizacja. Miły personel. Parking przypisany do pokoju. Z salonu widok na góry i swój samochód

• Ocena dodana: 19 stycznia 2024

Było ok ale cienkie ściany przeszkadzają w odpoczynku
    • Apartament z 1 sypialnią

Cienkie ściany przez co hałas innych mi przeszkadzał i brak dostosowania miejsc parkingowych dla dużych samochodów

Warunki i udogodnienia

• Ocena dodana: 18 stycznia 2024

Pobyt zgodny z oczekiwaniem

Nic

Śniadanie dostarczone na czas i w zupełności wystarczało. Lokalizacja super!

• Ocena dodana: 13 stycznia 2024

Dobrze zlokalizowany i wyposażony apartament ze swoim miejscem parkingowym w przystępnej cenie.
    • Studio

Godziny korzystania z basenu i innych atrakcji. My nie korzystaliśmy bo w tym czasie robiliśmy co innego kuligi, itd. Ale byliśmy zobaczyć i było pełno ludzi jak śledzie w beczce.

Lokalizacja blisko krupówek, oddzielna sypialnia, swoje miejsce parkingowe w cenie, wyposażenie apartamentu. Nie pobrano od nas żadnej kaucji. Odbiór kluczy w innym miejscu ale na tyle blisko nawet na piechotę to 10min w jedną stronę.