3. małopolskie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny

10,0

• Ocena dodana: 9 czerwca 2024

Bardzo fajne miejsce
    • Apartament

Mężowi głównie podobał się ekspres do kawy, dostępność sauny, duża lodówka i bliskość szlaków. Mi- czystość, wystrój, zaciszna okolica. Mamie/ teściowej- wszystko , szczególnie przestrzeń w apartamencie i możliwość pobycia samemu w razie potrzeby.

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 27 maja 2024

Pobyt bardzo udany, z pewnością wrócimy :)
    • Apartament

Przepiękny, przytulny apartament. Wyposażenie pełne, nie zabrakło niczego. Świetny kontakt z właścicielem, szybka i sprawna obsługa. Widok z okna bezcenny. Duży plus za lokalizację, cicho, spokojnie, na uboczu, można wypocząć i świetna baza wypadowa do górskich wędrówek.

• Ocena dodana: 22 maja 2024

• Apartament – parter

Komfort w mieszkaniu

Wszystko było wg oczekiwań

• Ocena dodana: 11 maja 2024

Wspaniałe miejsce na odpoczynek

Nie było nic takiego.

Świetny obiekt z widokiem na Giewont. Wyposażony we wszystko co potrzeba. Utrzymany w stylu góralskim, duży plus za czystość oraz udogodnienia. Do dyspozycji sauna, pralnia. Apartament posiada w pełni wyposażoną kuchnię. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

• Ocena dodana: 1 maja 2024

• Apartament

Piękny widok na Giewont, obszerny parking, dużo przestrzeni wokół budynku, zaciszne miejsce, gustownie urządzony i przestrzenny apartament z dwoma balkonami z widokiem, szybki internet, bliskość do Ścieżki pod Reglami

• Ocena dodana: 15 kwietnia 2024

• Apartament

Bylismy tu drugi raz. Tak jak poprzednio wszystko było super. Pare minut do drogi pod Reglami. 10 minut do przystanku komunikacji. Auta wogóle nie ruszalismy. Z dala od zgiełku. Plac zabaw dla dzieci. Miejsce na ognisko, grill, altana. Aneks kuchenny wyposazony w to co potrzeba. Niestety osobiscie nie poznalem wlascicieli za to kontakt przez telefon perfekcyjny.

• Ocena dodana: 9 kwietnia 2024

Wspaniały apartament

Brak

Wystrój, lokalizacja, czystość udogodnienia

• Ocena dodana: 1 marca 2024

Super
    • Apartament z 1 sypialnią

Wspaniałe miejsce. Właściciel dba o każdy szczegół. Dużo udogodnień dla dzieci. Polecam!

• Ocena dodana: 14 lutego 2024

Blisko szlaków.

• Ocena dodana: 12 lutego 2024

Apartament godny polecenia. -bardzo czysto -apartament zaopatrzony w podstawowe produkty ( cukier, s
    • Apartament z 1 sypialnią

Maleńki minus za ciężkie zamykanie głównych drzwi z zamkiem automatycznym. Dzieci samodzielnie nie dały rady ich zamknąć.

• Ocena dodana: 6 lutego 2024

Miejsce na spokojny wypoczynek
    • Apartament z 1 sypialnią

Pięknie urządzony apartament, a właściwie małe mieszkanko. Dużo miejsca, ciekawy wystrój, czysto, a co najważniejsze piekne widoki i spokojna okolica. ŚWIETNY KONTAKT Z WLASCICIELAMI!:)

• Ocena dodana: 12 stycznia 2024

Nie ma takiej rzeczy

To Nasz kolejny wyjazd w góry i kolejny raz wybraliśmy na nocleg apartament w Zaciszu Pod Reglami ;) To właśnie tutaj czujemy się jak w domu i chcemy wracać;) W apartamencie jest wszystko co jest potrzebne do codziennego funkcjonowania;) Dużym plusem jest pralnia, z której można skorzystać gdy zajdzie taka potrzeba. Nasza 16 miesięczna córeczka też super się tutaj odnalazła i miało sporo miejsca do spożytkowania swojej energii, znalazła też dla siebie kilka zabawek ;) Właściciele bardzo mili i czuwają nad jakością pobytu ale też nie narzucają się ;) Z pewnością wrócimy jeszcze nie raz. Do zobaczenia! ;)

• Ocena dodana: 15 października 2023

Polecam!
    • Apartament

Chyba nie ma takiej rzeczy :)

Czujesz się tu jak w domu. Apartament wyposażony we wszystko czego potrzebujesz. Zadbany i niezwykle czysty. Idealne miejsce na odpoczynek, wystarczająco blisko do centrum,jeśli tego potrzebujesz, ale wystarczająco daleko żeby nie czuć zgiełku. Cisza spokoj j piękne widoki za oknem. Blisko na szlaki. Pomocni właściciele, którzy się nie narzucają, ale są kiedy tego potrzebujesz. Dziękuję, że mogłam u Was odpocząć :)

• Ocena dodana: 8 października 2023

• Apartament

Pobyt super. Pare minut do "drogi pod reglami" a pozniej juz mozna chodzic po szlakach, lokalizacja z dala od zgiełku, cisza, spokój. Aneks wyposazony bardzo dobrze. Plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko. Polecam

• Ocena dodana: 12 września 2023

Zdecydowanie najlepszy obiekt jaki odwiedziłem w trakcie mojego wędrownego urlopu( a było ich aż 7)
    • Apartament

Wszystko mi się podobało, atmosfera domowa, ale z takim artystycznym rysem, nowocześnie, sympatycznie, bardzo komfortowo; podobał mi się zapach drewna, widok na Giewont.

• Ocena dodana: 12 września 2023

• Apartament

Bardzo podobały mi się wakacje, jest bardzo cicho, czysto i przytulnie.Dom ma wszystko na wspaniałe wakacje.Dziękuję .Już chcę wrócić😌🥰

• Ocena dodana: 24 lipca 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Kontakt z właścicielką, standard apartamentu, udogodnienia, lokalizacja, spokój, bliskość szlaków.

• Ocena dodana: 19 lipca 2023

Doskonale!
    • Apartament

Skrzypiąca podłoga (bo drewniana), co ogólnie nie jest problemem, tylko trzeba było uważać przy śpiącym bobasie ;)

Fantastyczne miejsce, świetna lokalizacja, bardzo widokowa, z dala od zgiełku miasta, ale wciąż blisko do centrum. Mieszkanie bardzo czyste, pięknie urządzone, wyposażone we wszystko, co potrzeba. Idealny pobyt :)

• Ocena dodana: 14 lipca 2023

Gorąco polecam

Nie ma takiej rzeczy:)

Z całego serca polecam Zacisze pod Reglami. Apartament urządzony w góralskim stylu, dopracowany pod każdym względem:) Wyposażony we wszystko co jest niezbędne do codziennego użytku i przede wszystkim było bardzo, bardzo czysto . Jesteśmy bardzo zadowoleni i nawet chcielismy przedłużyć nasz pobyt jednak apartament był już zarezerwowany. Bardzo dobra lokalizacja (położony w zaciszu ale jednak nieopodal wszystkiego). Kontakt z właścicielami bardzo dobry:) Z pewnością jeszcze wrócimy do tego miejsca:)

• Ocena dodana: 29 czerwca 2023

Będziemy polecać i na pewno wrócimy!

Wszystko na szóstkę!

Przepiękny wystrój, świetna lokalizacja, przepiękny ogród i balkon, doskonałe wyposażenie, przemili i pomocni właściciele. Obiekt jest tak świetny, ze w razie niepogody, można w nim cudownie wypocząć. Po prostu rewelacja!!

• Ocena dodana: 25 maja 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Co tu dużo pisać? Czuliśmy się jak w domu. Ciepło, przytulnie,czysto. Super kontakt z Właścicielka. Piękny widok na Giewont z tarasu. Kominek który umilał chłodniejsze wieczory. Wszystko czego potrzebowaliśmy będąc z dzieckiem,było na miejscu. Z całego serca polecamy,i na pewno będziemy wracać.

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2023

Nic. Nie było takiej rzeczy 😀

Znakomita, lokalizacja i wyposażenie apartamentu. Niczego nam nie brakowało. Najwyższy poziom 👍. Bardzo spokojna okolica, doskonała lokalizacja do wypadów

• Ocena dodana: 4 lutego 2023

• Apartament z 1 sypialnią

Cudownie spędzony czas. Apartament bardzo czysty i wygodny, Polecam!

• Ocena dodana: 29 stycznia 2023

• Apartament

Cisza i spokój a zarazem blisko do Zakopanego 😊 Do doliny strazyskiej tylko 2km pieszo. Niesamowite widoki na panoramę Tatr, obiekt tuż pod droga pod Reglami. W pełni wyposażona kuchnia. Mozliwosc zrobienia ogniska w obiekcie. Dobry kontakt z właścicielami obiektu.

Pobyt: styczeń 2023