2. Portugalia – opinie o hotelach
  3. Sintra – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Portugalia Sintra Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobry hostel. Dostaliśmy dwa pokoje, z wyposażoną kuchnią i łazienką. Poza tym jest dodatkowy pokój do spotkań. W apartamenie jest bardzo czysto, posiada wszystkie udogodnienia. Panuje tu domowa atmosfera. Bardzo życzliwa właścicielka. Aby tu dojechać potrzebny jest samochód. Bardzo udany pobyt, dziękuję!”

• Sintra Central Flat Ocena: 7,9

„Lokalizacja w ścisłym centrum, czyste łóżka. Był płyn do mycia naczyń, płyn do prania ubrań, oliwa, kapsułki do ekspresu. Przestronne mieszkanie. Dla nas mieszkanie było odpowiednie, przebywaliśmy cały dzień poza domem i nie potrzebowaliśmy luksusów, więc stan mieszkania, lokalizacja i cena były odpowiednie.”

• „Wszystko. Klimatyczne miejsce. Gustownie urządzony stary dom z bogatym wyposażeniem. W kuchni wszystko co potrzebne i jeszcze dużo więcej. Wyposażenie plażowe, gry planszowe, ręczniki we wszystkich rozmiarach... A najbardziej bardzo sympatyczny gospodarz i jego informacje o okolicznych atrakcjach, dobrych restauracjach, sklepach itp. Warto podróżować, zwiedzać świat i spotykać takich ludzi. PS. A najbliższa Praia de Adraga przepiękna. Zrobiła na mnie większe wrażenie, niż niektóre "must see" z przewodników turystycznych.”

• Casa da Pendoa Ocena: 8,4

„Możliwość pozostawienia bagażu w schowku; lokalizacja; dostęp do kuchni”

• „Wszystko było idealnie”

• „Bardzo mili gospodarze oraz polecona przez nich restauracja w pobliżu, duży ogród oraz garaż do dyspozycji. Uroczo urządzone wnętrza starego domu ale i pewne niedogodności z tym związane.”

• Casa d Sintra Ocena: 9,3

„Mieszkanie zlokalizowane w centrum "starej" Sintry, ale było w nim cicho. Apartament zawierał wszystko co potrzeba. Na uwagę zasługuje czystość i porządek. Specjalne słowa uznania są dla właściciela, który był wyjątkowo miły i pomocny. Polecamy apartament Casa d Sintra i pozdrawiamy Pana Carlosa.”