Costa Dorada Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja idealna. To największy plus tego apartamentu. Widok na piaszczystą plażę. Ogólnie polecam z małymi zastrzeżeniami.”

• Tgna Reial 1 Ocena: 10

„Czysto, jasno, przytulnie. Wszystko na swoim miejscu. Bardzo przyjemny pobyt w pięknym mieście!”

• „Lokalizacja świetna, na starym mieście 5 minut od katedry, wśród zabytków i lokali gastronomicznych, muzeów, zaułków, podcieni i sklepików z żywnością i pamiątkami. Wyposażenie mieszkanka najlepsze czasy ma za sobą (zużycie materiału przy nieuważnym korzystaniu) ale wszystko działało, włącznie z pralką, Pan od kluczy chętnie odpowiadał na pytania zadane przez Whatsapp.”

• „Super. Serdecznie polecam. Ciepło, czysto, wszystko czego potrzeba. Miła obsługa.”

• „Cicha okolica, blisko atrakcji turystycznych. Czysty, w pełni wyposażony apartament, obsługa bardzo przyjazna i pomocna.”

• „Bardzo dobra lokalizacja.”

• „Apartament bardzo schludny i dobrze wyposażony. Właściciel przesympatyczny oraz pomocny. Przesłał nam dodatkowe informacje na temat Tarragony i atrakcji. W mieszkaniu było wszystko co potrzebne na kilkudniowy pobyt.”

• „Widok z tarasu.Wygodny parking.”

• „Bardzo serdeczna właścicielka, mieszkanie duże z pięknym tarasem i widokiem na morze. Bliskość plaży jest bardzo dużym atutem”

• „Ładna lokalizacja, bardzo miła właścicielka, bardzo starająca się o najlepszą obsługę gosci”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Costa Dorada

na podstawie 151 559 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com