2. Recenzije hotela u državi GRE
  3. Recenzije hotela u državi GRE
Istočni Krit Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Down Town Sitia Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo i više nego perfektno,nemamo ni jednu jedinu zamerku.Apartman je čist i opremljen bukvalno svim stvarima ništa koje su vam potrebne za kvalitetan boravak.Od mašine za veš,praška za pranje veša,električnog kuvala,tostera,čak i plehova za picu,posuđa,čaša i pribora za jelo,do šampona,sapuna,papuča ama baš svega.Wifi ima stabilnu vezu i jak signal,tv ima i mogućnost povezivanja na Netflix i Youtube. Za našeg domaćina Polydorosa imamo samo reči hvale.Stvarno profesionalno i sa ljubavlju radi svoj posao.Još prvog dana nam je dao jasne smernice o plažama,lokalitetima,tavernama,poslastičarnicama.Plus smo ga zvali za savete kada smo bili u nedoumici oko neke plaže,lokacije i odgovor smo dobijali u roku od pet minuta.Profesionalizam nema šta dalje govoriti.Ovakvo gostoprimstvo i ljubaznost se ne sreće često.”

• „Prelep apartman sa velikom terasom koja gleda na more. Basta sa puno cveca,maslina,palmi ,obezbedjen parking ,besplatan wf. Domacini izuzetno ljubazni, obradovalli nas prelepim kolačima,domacim povrcem,rakijom. Apartman za svaku preporuku,proveli smo predivan odmor u ovom apartmanu 20 dana.”

• Eleni Studios Ocena gostiju: 8

„Lokacija jako dobra.”

• Anthy Villas department 1 Ocena gostiju: 9

„Predivna lokacija i terasa sa neverovatnim pogledom. Kuća je dovoljno prostrana za četvoročlanu porodicu. Naš domaćin, simpatičan stari gospodin, je bio izuzetno srdačan i ljubazan. Lepo nas je dočekao i potrudio se da vrlo brzo otkloni neke sitne kvarove koje smo imali. Počastio nas je odličnom domaćom rakijom.”

• Cybele Apartments Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo savršeno! Stigli smo kasno ali domaćini su nas dočekali. Apartman je prostran, čist, prijatan. Puno zelenila. Sve u svemu prijatan boravak.”

• Studios Crete Ocena gostiju: 10

„Iako se do studija stiže lošijim betoniranim putem, sjajni vlasnik Manolis je sve obeležio. Studiji su mali bungalovi sa velikim terasama okruženi bugenvilijama, havajskim cvećem, jasminom i maslinama, koji stvaraju prirodan hlad na terasi.. Studio je veliki, sa dve sobe, u svakoj sobi je klima i potpuno opremljeni kuhinjski elementi sa priborom. Apsolutno imate sve što vam treba za potpuno uživanje u miru i prirodi. Vlasnik je fenomenalan, na usluzi za sve što vam treba u svako doba. Na slikama je spoljašnjost ispred studija, ne volim da slikam unutrašnjost, ali je u veoma dobrom stanju! Tople preporuke!”

• Maria Apts Ocena gostiju: 10

„Ovo je zaista najbolji smeštaj u kom smo ikad bili u Grčkoj. Apartman je opremljen tako da možete živeti tu mesecima bez problema. Sobe su izuzetno velike. Vlasnici su neverovatno ljubazni i predusretljivi. Okruženje je mirno, parking obezbeđen ispred smeštaja.”

• Artemis House Ocena gostiju: 10

„Artemida je predivna domaćica. Sve je bilo kao na slikama. Smeštaj je tri kilometara od Voulisme, selo je mirno, ima mesta za parking auta, lep je pogled sa terase. U apartmanu možete naći sve što je potrebno, veliki frižider, veš mašinu, mnogo više od uobičajene ponude. Sve preporuke.”

• „Prelep cist, nov i udoban apartman. Idealan za ljude koji zele mir i izolovanost. Domacini su preljubazni, uvek dostupni za svaku vrstu pomoci i informacija. Hvala na svemu!”