2. Recenzije hotela u državi ITA
  3. Recenzije hotela u državi ITA
Garda Veneto Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• „Odlicna lokacija ,hotel smjesten na mjestu koje samo cesta dijeli od obale. Ima svoj parking sto smatram da je jako vazno za nas koji volimo da putujemo kolima, placa se na dnevnom nivou i cijena od 5e po danu je prihvatljiva. Dorucak je bio uracunat u cijenu smjestaja , veoma bogat i raznovrstan na bazi Sveckog stola i za one koji vole da odspavaju malo duze ne moraju da brinu jer dorucak mogu dobiti do 12h. Hotel ima nekoliko stolova na terasi, sa pogledom na jezero ,pa ce vam dorucak i jutarnja kafa biti pravo uzivanje. Soba nije imala tv kao ni frizider al nama nije ni bio potreban jer smo svo vrijeme osim spavanja provodili van hotela.”

• Gardaland Magic Hotel Ocena gostiju: 10

„Pun doživljaj i utisak za boravak u Gardalendu. Sobe prostrane, veoma čisto, veliki parking.”

• Hotel San Benedetto Ocena gostiju: 4

„Parking obezbedjen.”

• „Odlična lokacija, na 5 minuta hoda od Gardalenda i blizu jezera Lago di Garda. Dobar izbor hrane za doručak, prostran restoran. Sobe su izuzetno velike i komforne.”

• Gardaland Hotel Ocena gostiju: 9

„Odlican hotel za porodice sa decom. Deca su animirana sto je meni kao roditelju najvaznije. Priroda je prelepa, u blizini zabavnog parka, sigurno cemo se vratiti ovde 🌸”

• Parc Hotel Ocena gostiju: 9

„Priroda oko hotela, higijena.”

• Mod 05 Bike Hotel Ocena gostiju: 10

„Čista i uredna soba. Doručak je ispunio očekivanja, parking je bio ispred hotela a imala je mogućnost i garaže koja se ništa nedoplaćuje. Osoblje je bilo ljubazno.”

• Belvedere Village Ocena gostiju: 7

„Dopao mi se kompleks, sadrzaj spolja. Kucice, zelenilo, bazeni. Lokacija je dobra. Veoma blizu Gardaland-a. U blizini se nalazi supermarket, mek..”

• „Lokacija top, sadržaji za decu”

• Camping Serenella Ocena gostiju: 8

„Lokacija je dobra, lepo šetalište do okolnih mesta.”