2. Wlk. Brytania – opinie o hotelach
  3. Wielki Londyn – opinie o hotelach
Wielki Londyn Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Hotel w bardzo dobrej lokalizacji (blisko do stacji metra Hanger Line). Wszelkie udogodnienia w pokoju (łazienka z wanną i prysznicem, żelazko, kawa, herbata, woda). Pyszne śniadanie i bardzo miła obsługa. W pobliżu hotelu sklep z polską żywnością ( bardzo duży wybór). Polecam hotel.”

• Komo Pod Hotel Ocena: 10

„Nowoczesność”

• „Blisko do Hyde Park, Notting Hill, czysto, codzienna wymiana ręczników,”

• „Otoczenie”

• „Dostałam darmowe śniadanie, może nic wielkiego, ale bardzo miło <3 Ogólnie śniadanie było tanie, tylko 3 funty. Lokalizacja spoko, dojazd autobusem i metrem do centrum. Przy hostelu pizza i park. W hostelu fajne przestrzenie wspólne.”

• „Pomocny personel, super lokalizacja, czułam się tam bezpiecznie nawet idąc w nocy na dworzec. Przystanek autobusowy pod hotelem, blisko metro.”

• „Czystosc, wymiana ręcznikow, sniadanie i lokalizacja.”

• „Lokalizacja super, z 5 piętra mieliśmy widok na London Eye i Parlament. :) Bardzo czysto, miła i pomocna obsługa hotelu. Pokój standard w porządku. W łazience duży prysznic. Do Big Bena i Wesminster Abbey odległość spacerem (jakieś 15 minut :) )”

• „Świetna, rewelacyjna obsługa. Personel to 10/10! Concierge 15/10! Czystość na najwyższym poziomie. Lokalizacja fenomenalna.”

• „Czyste pokoje Świetna lokalizacja Pomocny personel Dobre sniadnaie”