Wybrzeże Lazio Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo wygodne matereace”

• ALDIVA ROOMS Ocena: 9

„Bardzo fajne miejsce. Czyste pokoje, nad samym morzem, do dokoła restauracje, bary ( poza sezonem różnie otwarte ale da się coś znaleźć)”

• „lokalizacja bardzo dobra, przy stacji kolejowej i obok galerii handlowej,10 minut samochodem do lotniska. dostępny transfer z i na lotnisko w cenie 6 euro od osoby w jedną stronę.”

• „Apartament duży i luksusowo wyposażony. Liczyłam na wysoki standard mieszkania, ale realia przewyższyły moje oczekiwania. Mieszkanie duże i wygodne. Kuchnia wyposażona we wszystko co tylko mogłam sobie zażyczyć. Dwie łazienki, jedna w miarę typowa, ale druga zdecydowanie duża, z super wielką kabiną prysznicową. Dwie sypialnie, duże, wygodne łóżko małżeńskie. Jeśli chodzi o lokalizację - też jestem zadowolona. Plaża w odległości ok. 5 minut spacerkiem, na dole restauracja-pizzeria, z dobrym jedzonkiem, duży sklep spożywczy 10 minut od domu. Wprawdzie do centrum jest nieco dalej (ok. 15-20 minut), ale jak dla mnie to plus: przyjemny wieczorny spacer wzdłuż plaży, a w zamian za to mieszkasz w spokojnej, cichej okolicy. Parking bezpośrednio pod domem, jeśli brakuje miejsca można zaparkować na sąsiedniej ulicy, nie ma z tym problemu. Gospodyni niezwykle życzliwa, pomocna i miła (Roberto, dziękujemy za Twoją serdeczność :-) ).”

• Vhouse Fiumicino Ocena: 10

„Świetnie wyposażony pokój dwuosobowy z wygodnym łóżkiem i klimatyzacją. Bardzo czysto. Część wspólna (dla zaledwie dwóch apartamentów) z aneksem kuchennym i stolikami wyposażona w podstawowe, przydatne podczas krótkiego pobytu artykuły. Na gości czekał też drobny poczęstunek. Pomocni właściciele. Warto odwiedzić to miejsce!”

• Litus Roma Hostel Ocena: 10

„Czysto, dużą przestrzeń, blisko morza, prywatna łazienka. Przemiły personel, najbardziej Pan Amine.”

• Hotel Corallo Ocena: 8

„Basen i obsługa”

• Hotel Sirenetta Ocena: 2

„Miła , pomocna obsluga. Duży taras.”

• „Położenie miejsce atmosfera bardzo miły i uprzejmy personel k”

• Hotel Del Sole Ocena: 6

„Sympatyczne miejsce zaraz przy plazy Pokoje w umiarkowanym standardzie”