2. Austrija: recenzije hotela
Lieser-Maltatal Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Familienhotel Trebesingerhof Prosječna ocjena: 9

„bazeni”

• Pension Liesertalerhof Prosječna ocjena: 10

„Uredan i čist objekt, ljubazni domačini, doručak super”

• Hotel Gasthof Prunner Prosječna ocjena: 7

„Izgled hotela i ljubazni domaćini.”

• Kinder- und Familienhotel Nockalm Prosječna ocjena: 10

„Dovoljno mjesta na parkingu. Sve je uredno i čisto. Obiteljska atmosfera. Doručak za svakoga po nešto i dovoljno. Osoblje jako simpatično i uslužno. Lokacija na mirnom mjestu u prirodi. Sobe i kupaonica uredne i čiste. Skijališta na sve strane. Stvarno se nema što prigovoriti. Vratit ćemo se sigurno.”

• Hotel Restaurant Platzer Prosječna ocjena: 10

„Odlična lokacija, jako ljubazno osoblje”

• Locus Malontina Hotel Prosječna ocjena: 10

„Top lokacija”

• Kinder- und Familienhotel Nockalm Prosječna ocjena: 10

„Došli smo ujutro, prije check in-a i na recepciji su se potrudili da nam odmah omoguće ulazak u sobu i korištenje kompletnog sadržaja u hotelu, a što nam je puno značilo. Jako susretljivo osoblje. Hotel je jako čist i imamo dojam da se cijelo vrijeme čisti po danu. Parkinga ima dosta, dostupan je i odmah ispred hotela. Postoji spremište za skije i sanjke. Igraonica je odlična, prepuna igračaka i prilagođena djeci svih uzrasta. Hrana za doručkom i večerom (buffet) je bila dobra i raznovrsna.”

• Berghotel Malta Prosječna ocjena: 10

„Lokacija, usluga, pogled”

• Kinder- und Familienhotel Nockalm Prosječna ocjena: 10

„Velike sobe, opremljene svime što treba za obitelj, sadržaji za veliku i malu djecu, kao i odrasle: igraonica, mogućnost čuvanja djece, bazen za velike i male i saune i dr. Čak i ako su kišni dani, nije nikome u obitelji dosadno. Osoblje je bilo izuzetno ljubazno, ugodno smo se iznenadili i osjećali se kao kod kuće. Sve je bilo čisto. Lokacija je divna, u prirodi i ima puno zanimljivih lokacija za izlete u blizini. Idealno mjesto za obiteljski odmor.”

• Hotel Gasthof Prunner Prosječna ocjena: 10

„Gostoprimstvo, lokacija, doručak. Fenomenalan smještaj u sklopu starog obnovljenog dvorca. Mali gradić u kojem u kojem se nalazi objekt ima apsolutno sve, puno malih dučana gdje će te naći od igle do lokomotive.”