2. Italija: recenzije hotela
  3. Lombardija: recenzije smještaja s doručkom i prenoćišta
Lombardija Provjerene recenzije stvarnih gostiju smještaja s doručkom i prenoćišta

• HeMi Suites Prosječna ocjena: 10

„Prekrasan smjestaj iznad svih ocekivanja ,za svaku preporuku!!”

• „Izuzetno ljubazno i susretljivi domaćini. Doživjeti toliko dobrote i tako da su nam izašli u susret. Vraćaju vjeru u ljude. Svakako moja preporuka svima. Hvala puno <3”

• Guesthouse The Living Room Prosječna ocjena: 10

„Čistoća”

• BC MAISON bed&cafe Milano Prosječna ocjena: 10

„Prezadovoljna sam. Osoblje iznimno ugodno, krevet preudoban, lokacija fantasticna, iznimno cisto. Sve preporuke. Vratila bih se opet.”

• WHITE RIBBON Prosječna ocjena: 10

„Very nice!”

• Affittacamere Residenza Del Duca Prosječna ocjena: 9

„Čist i ugodan smještaj, mali simpatični caffe i stara jezgra”

• BB Parco del Mincio Prosječna ocjena: 10

„Lokacija izmišljenja za penzionere, mirna, sa noćnim žabama i jutarnjim pricama. Domaćin sam peče talijanske kolače sa orasima i bademima. Osim klasične ponude za doručak iznosi i domaće proizvode, (pecorino, parmezan, kobase...)”

• Villa Elena Prosječna ocjena: 10

„Lokacija je savršena, čisto i mirno. Dobro povezano,blizu je stanica za vlak i tu je besplatan parking uz ulicu, također kada smo isli brodom do Sirmione parkirali smo uz ulicu besplatno i tu je auto bio u hladu cijeli dan, cijene pristupačne. Sofija je vrlo ljubazna i fino objasni kako najlakse doći do određene Lokacije, što najbolje jesti i kako provesti kvalitetno vrijeme. Pizzeria u blizini 50m je pun pogodak, pizze su savršene i ukusne, a cijene predobre. Sirmione obavezno posjetiti, predivan gradić.”

• COMFORT ACCOMMODATION SUITE Prosječna ocjena: 10

„Vrlo ljubazna domaćica, ugodan smještaj, čisto i u blizini svega. Dobro povezano, stajalište autobusa ispred zgrade.”

• Daniela B&B Fiera Prosječna ocjena: 10

„Sobe su upravo onakve kakve su prikazane, čistoća je na nivou, doručak je odličan i vlasnici su divni ljudi.”