2. Italija: recenzije hotela
  3. Lombardija: recenzije smještajnih objekata
Lombardija Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• „Mirna zona, bez buke, blizu trgovine, metro i Duomo…odlicna komunikacija sa recepcijom, mogucnost ostavljanja kofera na recepciji nakon chech out, cisto, uredno, dostupno sve sto je potrebno!”

• Ripa Apartments Milano - Ripa 57 Prosječna ocjena: 1

„Objekat extra sve osim sto smo i ja i moja cura fasovali osip po citavom tijelu od vjerovatno njihovog ne čišćenja čega li već….”

• Stylish 1-bedroom flat Prosječna ocjena: 7

„Svidio mi se lijepi veliki balkon na kojem sam provodila većinu vremena.”

• Heart Milan Apartments Porta Romana Prosječna ocjena: 10

„Svidjelo mi se sve u vezi ovog apartmana. Lokacija je izvrsna. Do centra se može pješke i potrebno je nekih 10 minuta hodanja. Ima i tramvajska stanica udaljena dvije minute od apartmana. U blizini apartmana je i supermarket. Apartman je vrlo lijep, vrlo čist i uredan. Osoblje je pristupačno i ljubazno. Ukoliko opet nekad budem išla u Milano, definitivno će ovaj objekta opet biti moj izbor🩷”

• Italianway-San Pietro all'Orto Prosječna ocjena: 10

„Lokacija”

• Sant Ambroeus Retreats by iCasamia Prosječna ocjena: 10

„Sve je bilo profesionalno i čišto. Objekt je vrlo lijepo uređen.”

• Residence SANTABBONDIO Prosječna ocjena: 10

„Apsolutno sve, kao prvo izuzetno udoban krevet ☺️, čisto i lijepo kupatilo. Blizina jezera.”

• BIKE HOUSE 3 "gold" Prosječna ocjena: 10

„Vlasnica Claudia nas je dočekala, dala uputstva i pomogla da se snađemo u odlascima do centra. Organizirala nam je i prijevoz do zračne luke u 3 sata ujutro.”

• Duomo Charme Apartment Prosječna ocjena: 9

„Odlična lokacija vrlo blizu Duoma. Jednostavan dogovor s domaćinom. App opremljen sa svime što treba. Udobni kreveti. Mirna zgrada bez okolne buke.”

• Stephane Residence Prosječna ocjena: 10

„Čistoća”