2. Recenzije hotela u državi GER
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Donja Saksonija
Donja Saksonija Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Fewo Nici Ocena gostiju: 9

„Apartman je uredan, cist i sadrzi sve sto nam je bilo potrebno. Nalazi se u mirnom i prijatnom delu, gde prelepa priroda i cist vazduh!”

• „Cisto i uredno.”

• Studio mt nine Ocena gostiju: 10

„😊😊😊”

• Haus am Vogelsang Ocena gostiju: 10

„Izuzetna susretljivost od strane domaćina, u svakom momentu sam se osećala kao kod kuće. Svaka preporuka !”

• Wohnen in Gretesch Ocena gostiju: 8

„Apartman je izuzetno udoban i čist. Podno grejanje ga čini još boljim, sam nameštaš koliku temperaturu u apartmanu želiš. Tople vode ima uvek. Internet je dosta brz. U prirodi je i vazduh je čist. Udaljen od centra oko 5km, ali se lako stiže javnim prevozom, koji smo koristili.”

• Zur schönen Aussicht Ocena gostiju: 10

„Stan je lep,cist. Domacini su veoma ljubazni i fini. Lokacija je predivna za odmor. Prodavnice su relativno blizu. Domacini imaju i bio hranu po pristojnim cenama.”

• WohnungHahnenkleeLD Ocena gostiju: 10

„Alles”

• „İzuzetan komfor, luksuzna oprema, besplatna garaža na raspolaganju i veoma ljubazni vlasnik, gospodin Slavomir koji je tu sve vreme za vas, meni je pomogao oko televizora i ključeva .Kuhinja potpuno opremljena, kupatilo besprekorno, grejanje odlično.Na sredini velike dnevne sobe je i klavir, ako nekoga interesuje.Zelenilo oko apartmana je impresivno.Čitav kraj je u mirnoj zelenoj zoni Bremena.”