2. Sri Lanka – opinie o hotelach
  3. Matale District – opinie o hotelach
Matale District Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Szukałem noclegu z widokiem na Lwią Skałę. Było czysto, duże pokoje, duża łazienka, klimatyzacja, darmowe WiFi i dźwięki dżungli.”

• Eden Grand Ocena: 10

„Serdecznie polecam ten hotel. Hotel jest bardzo czysty, pokoj jak i łazienka są przestronne. Śniadania oraz kolację przepyszne. Do tego obsługa pracująca w tym hotelu jest przemiła i bardzo pomocna. Z czystym sercem polecam każdemu!”

• „Super miejsce, dzikie zwierzęta wokół ale małpy mogą kraść rzeczy gdy się zapomni zamknąć rolet. Doskonała obsługa obiektu,dobra kuchnia.”

• „Super miejsce 👌 duży basen, przestronny i czysty pokój, wyjątkowy widok z tarasu na Lion Rock jedząc śniadanie 🥰, dobre jedzenie, miły personel, super stosunek jakości do ceny 👍 bardzo polecam 😊”

• Hotel Sigiriya Ocena: 9

„Obiekt pięknie położony z dobrą i wrażliwą obsługą!”

• Amelia Resort Ocena: 8

„Cisza spokój, dobra baza wypadowa na zwiedzanie okolicy Dobry na 1-2 noce”

• girilena resort Ocena: 10

„Gościnność, pyszne, lokalne jedzenie serowowane przez gospodarzy, relaks w zadbanym ogrodzie, przyroda i spokój. Idealne miejsce na odpoczynek blisko natury w dobrej lokalizacji.”

• Lankapura Heritage Ocena: 10

„Pokoje czyste z klimatyzacją. Wyjście bezpośrednio na basen. Właściciel bardzo pomocny, pomógł nam zorganizować przejazdy tuktukami na wschód słońca oraz przejazd samochodem do Pinnawala. Dziękuję za śniadanie na wynos z powodu wczesnego wstawania na autobus.”

• „Bardzo miły gospodarz, smaczne śniadanie.”

• „Świetne miejsce prowadzone przez wspaniałą rodzinę. Piękna okolica, cicho i spokojnie. Pokój wygodny i przestronny z dużą łazienką. Bardzo czysto. Pyszne śniadanie. Rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Bardzo polecamy!”