2. Italija: recenzije hotela
  3. Piedmont: recenzije smještajnih objekata
Piedmont Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• „Osoblje je bilo izvrsno i spremni pomoći svake sekunde ,jako su brzi i ucikoviti pri pomoci,ljudi su jako ugodni .”

• Tra LANGHE e ALPI Prosječna ocjena: 10

„Apsolutno nam se sve svidjelo. Apartman besprijekorno čist, sa svim potrebnim sadržajima i više nego smo očekivali. Dostupan besplatan parking, wi-fi. Lokacija odlična, mirna ulica. Vrlo dobar doručak. Posebna pohvala domaćici koja je izuzetno ljubazna i dostupna u svakom trenutku. Osjećali smo se kao kod kuće. Svakako ćemo ponoviti boravak. Super, tople preporuke mene i moje obitelji.”

• Luxury center appartment Prosječna ocjena: 10

„Domacani ljubazni, kulturni, profesionalni. Objekat u centru, čist, namešten, komforan, prelep. U apartmanu imas sve bukvalno kao da si u svom stanu. Market na 50 m od stana, parking. Sve pohvale.”

• „Zapeli smo na talijanskoj strani zbog zatvorene ceste prema Švicarskoj i našli ovaj apartman kasno navečer. Andrea i Isabella su bili iznimno susretljivi bez obzira na jako kratak rok rezervacije. Apartman prostran, uredan i čist. Za svaku preporuku ako se nađete u Domodossoli!”

• Elegante appartamento in centro. Prosječna ocjena: 10

„Pozicija stana je odlična, u samom centru, ali noću je tiho. Stan je prostran, funkcionalan i čist. Domaćini stoje na raspolaganju.”

• Pandora Stresa - By Impero House Prosječna ocjena: 9

„Brzina komunikacije sa domacinom, lokacija objekta, ugodan apartman, za preporuciti”

• Tenuta Roletto Prosječna ocjena: 10

„Mir i tisina”

• Appartamento Porta Susa Prosječna ocjena: 10

„Fantasticna vrijednost za novac, odlicna parking garaza, ljubazni domacini, jako dobra lokacija blizu metro postaje, prostran I cist apartman.”

• Residence Orma Prosječna ocjena: 10

„Izuzetna pozicija i ljubazni domaćini .”

• Agriturismo La Miniera Prosječna ocjena: 10

„Bajkovito okruženje, jako ljubazni domaćini, čisto, uredno i ukusno. Žao sto naš boravak bio je kratak. Desert od sladoleda i halve je bio predivan. Veliko hvala.”