Pieria Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Personel is very nice”

• Chalet Castello Ocena: 10

„Kameralny hotel, pięknie położony. Bardzo dobra restauracja, możliwość zjedzenia kolacji i śniadania na tarasie z pięknym widokiem na morze i zamek, smaczne dania i bardzo zaangażowany personel. Zatrzymaliśmy się w tym hotelu tylko na jedną noc, jadąc z Polski na urlop dalej na Peloponez w Grecji, ale choć nie był to finał naszej podróży już poczuliśmy się wakacyjnie i odprężeni. Pokój bardzo zgrabny, czysty, z dużym, wygodnym łóżkiem i balkonem z widokiem na morze, na tarasie hamak 😀, łazienka funkcjonalna. Chętnie zatrzymamy się tam ponownie.”

• „Właścicielka bardzo miła i gościnna. Pokój ładny i czysty. Śniadanie pyszne. Polecam!”

• „Klimatyczny, niestandardowy wystrój w zabytkowym domu. Bardzo sympatyczna i pomocna właścicielka. Dobre śniadanie w cenie”

• Kallisti Ocena: 10

„Bardzo gościnny gospodarz z rodziną, oczekiwał na nasz przyjazd do późnych godzin nocnych. Sympatyczna i miła obsługa. Obfite, różnorodne śniadanie oraz duży wybór posiłków w barze przy prywatnej plaży. Obiekt położony jest na obrzeżu miejscowości przez co jest spokojnie i można dobrze wypocząć.”

• Hotel Dionisos Ocena: 10

„Blisko morza, czysto, na dole klimatyczna restauracja, miły personel”

• Hotel Dionisos Ocena: 10

„Hotel przy samej plaży, trzeba tylko przejść przez niewielką, lokalną ulicę. Bardzo miły właściciel. Dostaliśmy pokój z widokiem na morze. W pokoju jest czajnik, herbata i kawa oraz ciasteczka. Byliśmy tam od koniec kwietnia, padał wtedy deszcz i było zimno, a na łóżku tylko prześcieradło- na szczęście szybko okazało się, że w szafie jest gruba kołdra. Rano dostaliśmy pyszne, wielkie śniadanie.”

• „Sniadanie bardzo dobre ....podstawa nabiał.Personel bardzo zyczliwy i pomocny .Otoczenie i lokalizacja bardzo ładna .”

• Hotel Dionisos Ocena: 10

„Lokalizacja przy samej plaży. Widok z pokoju na morze cudny ! Pokój czyściutki. Łóżko wygodne. Przesympatyczna obsługa zarówno hotelu jak i kawiarni”

• „Piękny stary budynek z klimatycznym wnętrzem. Blisko do restauracji ,sklepów i szlaków górskich.”