2. Hrvatska: recenzije hotela
  3. Primorsko-goranska županija: recenzije smještajnih objekata
Primorsko-goranska županija Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• Trsat Central Apartments Prosječna ocjena: 10

„Ulazak u apartman pomoću sefa, prilagođeno vrijeme dolaska, sadržaji, čistoća”

• „Apartman u centru grada, blizina centra, restorana, kafica, te plaze, domaćini izuzetno ljubazni i susretljivi, te elokventni. Apartman je opremljen za normalno funkcioniranje, te bezbrizan odmor. Dakle vracamo se opet, i preporucujemo...”

• DCK Apartments Prosječna ocjena: 5

„Mir, blizu mora”

• „Susretljiv domaćin. Vrlo lako smo se dogovorili oko preuzimanja i vraćanja ključeva. Za sve dodatne upite i dogovore bila je vrlo ljubazna komunikacija. Što se tiče apartmana: uredan, prostran, opremljen masivnim namještajem i što je najvažnije, na top lokaciji, sami centar Opatije. Topla preporuka!”

• Adria Mare Prosječna ocjena: 10

„Objekt nas je dočekao uredan i čist, dopustili su nam da dodemo ranije i odemo kasnije, vlasnici su bili vrlo ljubazni i otvoreni, odlično iskustvo.”

• Apartments Sucic Iva i Tea Prosječna ocjena: 8

„Smještaj je na odličnoj lokaciji, bilo je jako čisto i ugodno, igraonica je pun pogodak za kišne dane”

• Apartmani Katica Prosječna ocjena: 10

„Prvenstveno smo jako zadovoljni sa time što smo mogli uživati sa naša 2 psića, lokacija objekta idealna na kraju mirne ulice, predivan pogled na more sa svih terasa, prostrana spavaća soba ugodno namještena, sa kvalitetnim krevetom/madracom i velikim ormarima sa dovoljno polica i visećeg prostora za odjeću. Svaka prostorija koju smo koristili dočekala nas je uredna 10/10, pomno namještena i bogato opremljena. Preostale spavaće sobe i drugu kupaonu nismo koristili jer nije bilo potrebe, ali apartman je zaista maksimalno ugodan i pokriva sve potrebe za 2 ili puno više gostiju. Velika pohvala za pet friendly opciju kao i ljubaznost domaćina pri dočeku i odlasku iz smještaja.”

• Apartman Forza Fiume Rijeka Prosječna ocjena: 10

„Apartman je prostran, kreveti su jako udobni, kupaonica novouređena i uredna. Zgrada je starija i ima nesto od ranije u stanu stolarija i parketi ali meni to nije bitna stavka. Dobar krevet i kupaona su mi najbitniji a ovdje je to stvarno udobno i kvalitetno. Sve je kao na fotografijama prostrano i udobno!”

• APP BENI Prosječna ocjena: 10

„Čistoća apartmana odlična, susretljiv i pristojan vlasnik. Blizina centra grada.”

• Apartment Mae Opatija Centre Prosječna ocjena: 10

„Sve je bilo jako uredno i čisto. Lokacija je super i domaćin jako ljubazan.”