2. Francuska: recenzije hotela
  3. Francuska: recenzije hotela
Azurna obala Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Boutique Hôtel Neptune Nice Prosječna ocjena: 9

„Hotel Neptun nalazi se na prekrasnoj lokaciji, u centru Nice, kod Trga Massena i Šetališta Engleza. Osoblje je ljubazno. Boravak je bio ugodan.”

• Hôtel Du Centre, un hôtel AMMI Prosječna ocjena: 10

„Odlican hotel, u samom centru setalista i tramvaja, osoblje vrlo ljubazno, sve najljepse za ovaj objekat.”

• Trocadero Prosječna ocjena: 10

„Odlična odnos cene i onoga što dobiješ. Krevet udoban, soba čista. Svaki dan su je čistili. Naša soba je bila mala sa privatnim kupatilom, ali nama više od kreveta i kupatila nije potrebno jer tu samo prespavamo. Miran kraj. Blizu velikog šetališta. Dobar Internet u hotelu, osoblje ljubazno.”

• Monte-Carlo Bay Hotel & Resort Prosječna ocjena: 10

„Sve na nivou”

• BW Premier Collection Mondial Prosječna ocjena: 10

„Hotel je na super lokaciji”

• Modern Waikiki Hotel Prosječna ocjena: 10

„Bili smo u Cannesu samo jednu noć i ovaj hotel je za to bio pun pogodak. Smješten je u samom centru grada blizu plaže i pješačke zone s puno restorana u blizini. Ljubazna djevojka koja je radila kad smo došli puno nam je pomogla oko parkinga i veliki je plus hotelu imati ovakvu djelatnicu. Cijena noćenja izuzetno povoljna za ovakvu lokaciju.”

• Carazur Mobilhomes Camping Fréjus Prosječna ocjena: 3

„Dobri bazeni.”

• Novotel Suites Nice Airport Prosječna ocjena: 10

„Nije baš blizu centra Nice ali je zato cijenom mnogo povoljniji od hotela u centru, a tramvajska stanica za centar je odmah pokraj hotela i osoblje nam je dalo sve potrebne upute za tramvaj. Sobe su čiste i vrlo lijepo opremljene, a izbor za doručak je izuzetan.”

• Hotel Albert 1er Prosječna ocjena: 8

„Čisto i blizu centra”

• „Blizina. Turističkim atrakcijama”