2. Austrija: recenzije hotela
  3. Austrija: recenzije hotela
Salzburger Sportwelt Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• Appartmentanlage Isegrim Prosječna ocjena: 8

„Lokacija je dobra i velika pogodnost je blizina ski busa. Sauna je uredna i lijepo koncipirana uz preporuku vlasnicima da je potrebno osigurati ručnike za njeno korištenje. APP je lijep i uredan, domaćini gostoljubivi. Puno godina zimski odmor provodim u Altenmarktu s obzirom da skijališta ispunjavaju moje potrebe i uživam što svaki dan mogu skijati na drugom skijalištu Ski Amade regije.”

• Haus Barbara Prosječna ocjena: 10

„Christina je vrlo susretljiva i ljubazna domaćica. Objekt je odličan za više obitelji ili veće društvo. Prostrane su blagavaone i dnevne sobe, dpavaće sobe imaju vlastitu kupaonicu. Prostor za skije i pancerice (grijanje), na 5-30 minuta vožnje do skijališta.”

• Appartements Winter Anita Prosječna ocjena: 9

„Boravak u apartmanu je bio odličan, dočekalo nas je puno praktičnih i korisnih sitnica što nas je oduševilo. Apartman je u potpunosti opremljen i savršeno čist.”

• casa wii Prosječna ocjena: 10

„Domaćini su bili vrlo susretljivi i simpatični.Dostupni u svakom trenutku.Svaka preporuka!!!”

• Haus Obertiefenbach Prosječna ocjena: 10

„Apartman je bio iznimno čist, kreveti su bili jako udobni, a krevetnina posebno ugodna. Oko kuće se nalazi predivna priroda, šuma. Oaza mira i čistog zraka. Iako je do lokacije kratka vožnja sa autoputa, smještaj je duboko u prirodi. Djeca imaju igralište ispred kuće.”

• Haus Lowe Prosječna ocjena: 10

„Preljubazna domaćica!! Doček sa kolačima!!”

• Ferienwohnung Flachau Oberlehengut Prosječna ocjena: 9

„Domaćini ljubazni, lokacija odlična, sve pohvale.”

• Appartement Unterhof Prosječna ocjena: 10

„Lokacija objekta je smještena blizu glavne ceste i od objekta se brzo dolazi do svih skijališta koja se nalaze u okolici. Sam objekat se nalazi u mirnom i idiličnom okruženju. U objektu imate sve što vam je potrebno za ugodan i bezbrižan odmor.Domaćini su ljubazni i stoje na usluzi za sve vaše upite.”

• Appartement Lockei Prosječna ocjena: 10

„Predivan smještaj i izvrsni domaćini! Iznimno čisto, moderno, mirno i udobno, lokacija je također odlična, pogled predivan. Smještaj odgovara fotografijama. Obitelj i ja smo bili ugodno iznenađeni, preporučamo ovaj objekt i prvom prilikom ćemo se i sami vratiti.”

• Ferienwohnungen Reiter Prosječna ocjena: 9

„Dodatni sadržaji u kući, ski depo, kuhinjska oprema i uređaji, kreveti, prostranost soba.”