2. Austrija: recenzije hotela
  3. Austrija: recenzije hotela
Salzkammergut Provjerene recenzije stvarnih gostiju smještaja s doručkom i prenoćišta

• Haus Hepi B&B Prosječna ocjena: 10

„Lijepo mjesto, čisto, odličan doručak i ljubazni domaćini.”

• ROSSLWIRT-Rast Prosječna ocjena: 10

„Alles Top!”

• Gasthof Simony Hallstatt B&B Prosječna ocjena: 10

„Sve super😀😀”

• Weisses Lamm Prosječna ocjena: 10

„Prekrasan apartman s pogledom na jezero.Moderno uređen s tri spavaće sobe,kuhinjom opremljenom s svim što vam treba , lijepim dnevnim boravkom i velikom terasom.Udoban i čist.Jako kvalitetna nekretnina.Ljubazan mladi domaćin koji je bio na recepciji i u restoranu odveo nas je do apartmana koji je bio u susjednoj zgradi.Pomogao nam je s prtljagom i dao korisne informacije.Sve preporuke. Hvala domaćinima na gostoprimstvu.🙂”

• Luise Wehrenfennig & Haus EvA Prosječna ocjena: 8

„Bilo je čisto, uredno, recepcionar je bio jako ljubazan i opušten, naša soba je bila jako velika i ima lijep pogled, doručak je uključen u cijenu i parking (besplatan) je pored smještaja”

• Haus Salzkristall Prosječna ocjena: 10

„Lokacija,ćistoća,uslužni domaćini..sve u svemu,jedan predivan vikend !”

• Pension Bergfried Prosječna ocjena: 10

„Izuzetno udoban smještaj sa svim potrebnim stvarima, odlična kupaonica, centar grada je blizu i parkirali smo odmah ispred smještaja.”

• Seeblick Krippenstein Prosječna ocjena: 10

„Odlična lokacija, prekrasan krajolik, uslužna i ljubazna domaćica. Sobe su čiste i uredne, krevet udoban za spavanje. Pogled kroz prozor na planine je čaroban i umirujuć. Svakako preporučujem!”

• Bräugasthof Hallstatt Prosječna ocjena: 10

„Odlična centralna lokacija, tik uz jezero. Objekat je vrlo star, pun antikviteta, ali istovremeno vrlo udoban, čist i prelijep. Domaćica je vrlo ljubazna i susretljiva. Svakako preporuka za ovaj smještaj.”

• Landgasthof Santner Prosječna ocjena: 10

„extra ručak, svaka čast.”