2. Recenzije hotela u državi ITA
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Sicilija
Sicilija Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Eruption1669 Ocena gostiju: 10

„Veoma cisto, deluje kao da je skoro renovirano. Domacini prijatni, usluzni i uvek dostupni.”

• Terrazza Sul Mare Ocena gostiju: 10

„Ko zelim,Mir,tisinu,pravi odmor,prakticno svoju plazu,ovo je pravo mesto .Apartman opremljen,vrhunski,vodilo se racuna o svakom detalju,bas,bas nista ne fali. Cista 10-ka.”

• Agathae's home Ocena gostiju: 10

„Objekat je super opremljen, kreveti su udobni, sve je cisto, blizu je plaza kao I centar grada. Vlasnici su divni, rado pomaze I brzo odgovara na pitanja. Docekali su nas sa ohladjenom vodom i preukusnim toplim kroasanima ķoji su tipicni za Siciliju.”

• Bouganville Ocena gostiju: 7

„Vlasnica apartmana je bila ljubazna, priča engleski jezik što smo videli da je retkost u Kataniji. Blizu je voz, nekoliko autobuskih stajališta i plaža. Apartman je bio čist i ima šarm jer je u pitanju deo autentične sicilijanske kuće. Ovo je zapravo suteren (podrum) porodične kuće. Imate svoj ulaz i privatnost. Ima veliku dnevnu sobu, opremljenu kuhinju, kupatilo i spavaću sobu.”

• Agua Marina Ocena gostiju: 9

„Apartman je bio čist, nesto manji od očekivanog ali sa lepim dvorištem. Unutra je bilo veoma toplo, ali sa klima uredjajem je bilo ok. Plaža je blizu.”

• Luna's House Fondachello Ocena gostiju: 10

„Sve ! Apartman je komforan, čist, opremljen svime što bi vam trebalo, uključujući sredstva za higijenu. Plaža se nalazi u neposrednoj blizini. Posebna zahvalnost vlasniku koji nam je bio na raspolaganju, dozvolio je da ranije udjemo, čak nam je doneo doručak prvog jutra. Zaista sve preporuke!”

• Casa Vacanze di Gio Ocena gostiju: 10

„Cisto je, stan sadrzi sve potrebne stvari za boravak, blizu centra grada i glavnih sadrzaja. Autobuska stanica na 4min hoda”

• Casa vacanze La Dolce Casa Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo predivno, pocev od vlasnika apartmana pa samog smestaja. Stigli smo jako kasno, ali nas je sacekala voda u frižideru i kafe aparat. Veoma čisto, uredno, novo, komforno. Svaka preporuka 👏🏽”

• Rosdani Ocena gostiju: 10

„Stan je veliki, prostran sa terasom. Sadrzi sve neophodne stvari za boravak, pribor u kuhinji, toaletni pribor. Poseduje parking mesto za auto. Blizu je slobodne gradske plaze ali malo dalje od centra. Domacin vrlo ljubazan.”

• Magarìa Holiday Home Ocena gostiju: 10

„Odlična lokacija, 10 minuta hoda do centra. Prostran apartman, ima sve što je potrebno za ugodan odmor. Ljubazna domaćica, uvijek pri ruci za pomoć i informacije. Sve u svemu prezadovoljni smo, odličan odmor.”