2. Recenzije hotela u državi ITA
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Sicilija
Sicilija Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Appartamento Teatro Massimo Ocena gostiju: 10

„Lokacija je super, stan je super. Domaćin je odličan i ljubazan”

• Oneto Apartment Ocena gostiju: 10

„Dorucak nije bio. Sve nam se dopalo u Palermu, ukljucujuci i smestaj. Na odlicnom je mestu, ima parking i, iako je mali, apartman ima sve sto je potrebno za tu vrstu putovanja”

• Al nitta 2 Ocena gostiju: 9

„Naša domaćica Maria je uvek bila tu da pomogne, odgovori na svako pitanje i da uputstvo za izlete.”

• CORSINI HOUSES- CATANIA Ocena gostiju: 6

„Dopala mi se samo lokacija. Blizu je centar i autobusko stajalište.”

• Casa Bella Ocena gostiju: 4

„Lokacija je odlična.”

• Vuciata Apartments Ocena gostiju: 8

„Lokacija odlična,imate samo par koraka do glavnog trga.”

• A casa di Milena Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo odlično. Lokacija 10+ Blizu je centra, blizu su bus stanice za aerodrom, i za ostale gradove. Rezervisali smo noć pred dolazak, Milena je odmah odgovorila, njen muž nas je sačekao po dogovoru. 2 kupatila, idealano za društvo.. Sve što je neophodno za ugodan boravak(kuhinja, veš mašina,pegla..posudje, dovoljno peškira, nedostaje samo pribora za jelo, kašika, noževi i sl.)”

• „Dopala mi se udobnost kreveta za spavanje, veš mašina i sušilica za veš s obzirom da smo boravili 7 dana.Takodje, aparat za kafu nam je dodatno ulepšao boravak. Apartman je čist i uredan, prostran, domaćin Sara je bila od izuzetne pomoći. Prednost lokacije je što je na 3minuta od železnicke stanice i u blizini je lokalna pijaca koja je obavezna za posetiti.”

• Il Piccolo Loft Ocena gostiju: 9

„Lokacija”

• „Domaćin, otac vlasnika, nas je sačekao iako smo stigli oko ponoći. Veoma ljubazan gospodin. Stan je čist, na odličnoj lokaciji. Imali smo kafu, mleko, vodu, slatkiše kao poklon domaćina. Parking ispred zgrade je besplatan i uvek smo bez problema nalazili mesto.”