Wyspy Egejskie Południowe Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• EL GRECO Ocena: 8

„Hotel znajduje się w centrum miasta Rodos, więc wszędzie blisko, miły personel, klimatyzacja w pokoju :)”

• Hotel Kamari Ocena: 10

„Znakomite miejsce. Byłam już drugi raz i będę wracać!”

• De Sol Hotel & Spa Ocena: 10

„Piękne widoki,wygodne łóżko,cisza”

• „Hotel znajduje się bardzo blisko lotniska ale w żaden sposób nie było to dla nas uciążliwe. Najlepszym sposobem żeby poruszać się po wyspie z hotelu jest wynajęcie samochodu. Dla nie zmotoryzowanych dobra wiadomość, przystanek autobusowy jest nie daleko. Obsługa bardzo miła i pomocna. Nasz pokoj był bardzo przestronny, składał się z sypialni, pokoju dziennego, łazienki i tarasu z widokiem na morze. Pokoje codziennie sprzątane, wymieniane ręczniki. Basen koło baru z widokiem na morze. Tam również są serwowane śniadanie.”

• „Best”

• „🔥🔥🔥🔥”

• „Świetna lokalizacja, przesympatyczny i bardzo pomocny personel, czystość, wszelkie potrzebne rzeczy (czajnik, żelazko, ręczniki, kosmetyki). Następnym razem na pewno wybiorę ten sam hotel:)”

• Pearl Hotel Ocena: 7

„Obiekt jest w dobrej lokalizacji - 5 min do plaży i centrum komercyjnego, około 10/12 do starego miasta i portu 🤗. Śniadania były bardzo dobre, dużo różnych rzeczy, zarowno na słodko jak i słono.”

• „Wszystko było idealne , począwszy od personelu , położenia , jedzenia , wyglądu całego obiektu nie wspominając o plaży , ideał , marzenie , wrócę niedługo 💋💋🥰”

• „Przede wszystkim lokalizacja była idealna, było cicho, dobre śniadania”