Wyspy Egejskie Południowe Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Miły personel”

• Red Stone Villa Ocena: 10

„Przemiła obsługa, często, pokój bardzo komfortowy.”

• Villa Pelekanos Ocena: 10

„Przyjemni gospodarze. Co dziennie wymiana ręczników i sprzątanie toalety. Lokalizacja względem lotniska i plaży. Reszta w zasięgu 15 min samochodem.”

• Carlos Pension Ocena: 8

„Codzienne sprzątany pokój, wymieniane ręczniki, dokładane kosmetyki, personel przesympatyczny, dokładał wszelkich starań, aby spełnić nasze prośby”

• „Piękne apartamenty, które od progu zachwycają - wszystko zgodnie ze zdjęciami. Świetna obsługa, pyszne śniadania ze zmiennym menu.”

• Artemis Village Ocena: 10

„Obiekt położony jest praktycznie przy samym morzu na wzniesieniu, pokój z pięknym widokiem na morze. Blisko lotniska, ale kawałek od centrum do Firy spacerkiem 45min. Można również dojechać autobusem za 2euro, przystanek i mini market oddalone są 15min spacerkiem od hotelu. Gospodarze przemili, otwarci uśmiechnięci, chętni we wszystkim pomóc. Oferuja transfer z i na lotnisko. Cudowni ludzie! Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Na terenie obiektu znajduje się basen z którego pięknie widać morze w oddali. Gospodarze również chętnie pomagają w wypożyczeniu skutera/samochodu. Serdecznie polecam!”

• „Pokój zgodny z opisem, cicha okolica i właścicielka pomocna ,komunikatywna .”

• Kapetan Giannis Ocena: 10

„Lokalizacja, widok z okna, osłonięcie od meltam, gospodarz czyli Kapitan Giannis”

• Irene City Villas Ocena: 10

„Bardzo miła obsługa przyjemny duży pokój co rzadkie jak na Santorini blisko do centrum. Cicho i spokojnie.”

• Stavros Pension Ocena: 10

„Wyjątkowo sympatyczny właściciel. Czekał na nas do 2 w nocy, gdy spóźnił się nam samolot o przy check in poczęstował piwkiem. Dziękuję Stavros!”