2. Egipt – opinie o hotelach
  3. South Sinai – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
South Sinai Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Komfort”

• „Dostępność basenów. Obfitość zieleni. Bliskość usług. No i że można było polegać na personelu np.taksowka odwożąca na lotnisko przybyła punktualnie. Zero stresu. No i cena!!!!!”

• „Bardzo dobry, szybki kontakt. Miły personel, bardzo pomocny i komunikatywny. Nie było problemu z zakwaterowaniem, pomimo tego że dotarliśmy bardzo późno do hotelu. Dobra lokalizacja, przyjemna zadbana dzielnica, cena adekwatna do warunków.”

• „Czystość i bardzo miła opsługa”

• „Otoczenie, perfekcyjna opieka opiekuna.”

• „Jestem podróżnikiem i reporterem Najgorsze usługi od 20tu lat moich podróży!!! Od pierwszej chwili do ostatniej minuty chciano mnie okaść, oszukać i zrobić ze mnie złodzieja! Opiszę to, by cały świat dowiedział się, jak traktuje się w Egipcie turystę!”

• „Spędziliśmy wspaniały czas w apartamencie. Ahmed (właściciel) był bardzo pomocny. Cały ośrodek jest przepiękny (mnóstwo kwiatów i basenów do wyboru). Spokój i cisza. Dodatkowo Ahmed jest fantastycznym instruktorem nurkowania (PADI) zrobiliśmy z nim kurs i było to wspaniałe doświadczenie. Bardzo polecamy!”