2. Austrija: recenzije hotela
  3. Tirol: recenzije smještaja s doručkom i prenoćišta
Tirol Provjerene recenzije stvarnih gostiju smještaja s doručkom i prenoćišta

• Gästehaus Pension Edelweiss Prosječna ocjena: 10

„Domaćin je omogući kasni dolazak i bio vrlo susretljiv.”

• Gasthof Restaurant Waldcafé Prosječna ocjena: 10

„Osoblje super. Hvala Vam na toplom dočeku. Hrana izvrsna, posebno doručak. Pozdrav Slađani i Josipu. 🥰 Cijene smještaja izvrsne.”

• Privatzimmervermietung Foidlbauer Prosječna ocjena: 10

„Mirno mjesto u blizini skijališta. Soba je imala sve što nam je bilo potrebno. Prostrano, toplo i ugodno.”

• Gasthof und Hotel Rieder GmbH Prosječna ocjena: 10

„Svidja mi se sve od lokacije, izrazito uslužnih i uljudnih djelatnika,čistoće koja je na zavidnoj razini... Preporučio bi svakome!!!”

• Pension Alpenrose Prosječna ocjena: 10

„Odlična lokacija, mirno, vrlo čisto i uredno, nenametljivi domaćini, mjesto baš za odmor tijela i duše.”

• Hofer Stubn Prosječna ocjena: 10

„Objekt na odličnoj lokaciji, sve je uredno i čisto. Boravak je bio i više nego ugodan. Osoblje hotela nam je pomoglo u vezi nezgode koju smo imali te im hvala na tome.”

• Haus Zangerl Prosječna ocjena: 10

„lokacija odlična, odmah uz autobusnu stanicu, domaćini su organizirali besplatni smještaj skija i pancerica odmah uz žičaru”

• Muttererhof Prosječna ocjena: 7

„Doručak”

• Zum Schneider Prosječna ocjena: 10

„Stanica Ski busa je doslovno 10 m od kuće, doručak je bio super, grijanje i topla voda super, domaćini izuzetno susretljivi i zabavni, posuditi su nam sve što smo zaboravili ponjeti sa sobom, lijepo je za prošetati poslije večere, parking pored kuće....”

• „Uredno,čisto,udobno….”