2. Italija: recenzije hotela
  3. Italija: recenzije hotela
Trentino Ski West Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Hotel Renzi Prosječna ocjena: 4

„Lokacija odlična. Doručak tipično talijanski. Ako dođete kasnije nema dovoljno hrane.”

• Hotel Chalet Al Foss Prosječna ocjena: 10

„Sve, zaista hotel je neverovatan. Sobe su udobne, tople, prostrane, a pogled sa terase je takav da oduzima dah. Osoblje je ljubazno i uvek dostupno. Hotel nudi i dodatne aktivnosti koje se moraju probati. Prelepo iskustvo.”

• TH Marilleva Prosječna ocjena: 7

„Lokacija na stazi”

• Alp Wellness Sport Hotel Panorama Prosječna ocjena: 10

„Sve je bilo super!!!”

• Hotel Du Lac Prosječna ocjena: 10

„Objekt se nalazi na savršenoj lokaciji, u blizini svih atrakcija i aktivnosti u kojima je moguće uživati u Molvenu. Osoblje je pristupačno, spremno dati odgovore na sve upite. Doručak je obilan, a večera se služi u nekoliko slijedova. Hotel se svakodnevno čisti, tako da je cijeli objekt uredan i čist. Velike pohvale na aplikaciji ' Mio Trentino '. Ovo je prvo putovanje unutar kojeg nam je pružana usluga ovakvog tipa. Putem aplikacije ' Mio Trentino ' dobivate ' Guest Card ' sa kojom se ostvaraju popusti za određene atrakcije ili aktivnosti. Mi smo primjerice iskoristili popust za odlazak u Dolomia Wellness Lago di Molveno.”

• Hotel Zurigo Prosječna ocjena: 10

„Lijep hotel, na dobroj poziciji. Osiguran parking i garaža i ostava za skije. Skijalište Andalo je udaljeno 6km Hotel je smješten odmah uz jezero Hrana odlična. Osoblje jako profesionalno i ljubazno, vidi se da su vodjeni vlasnikom koji je iskusan hoteljer Sve pohvale samo tako nastavite.”

• Hotel Ghezzi Prosječna ocjena: 6

„Svidjelo mi se slatko uređena soba.”

• Hotel Piandineve Prosječna ocjena: 8

„Uredne i čiste sobe”

• Appartamento Paola - Pellizzano Prosječna ocjena: 10

„Za skijaše lokacija je izvrsna, obzirom na blizinu dva velika skijališta. Apartman vrlo lijepo, rekao bih stilski i autohtono uređen, topao i čist. Jako puno pribora za pripremu i konzumaciju jela.”

• Hotel Erika Prosječna ocjena: 9

„Vlasnici su vrlo ljubazni. Trude se ugoditi gostima maksimalno.”