2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Weinviertel Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Generalnie nic!”

• WeinlandMotel Ocena: 7

„Czysty pokój, dobrze wyposażona kuchnia.”

• „Super czysty apartament. Dla osób gotujących b. dobrze wyposażona kuchnia Nie ma się do zego doczepić.”

• „klimat domu”

• „Polecam gorąco nocleg w tym apartamencie. Kontakt z Gospodarzem domu bardzo dobry, apartament był przygotowany na naszą prośbę wcześniej. Na powitanie zastaliśmy na stole list powitalny wraz z szampanem, świeże tulipany. W apartamencie było wszystko czego można oczekiwać podczas pobytu: ekspres do kawy z kapsułkami, Soda Streem, pralka i suszarka do ubrań, klimatyzacja, zmywarka, bardzo wygodne łóżka. Bardzo nowoczesny i przestronny apartament, Cicha i spokojna okolica, za oknem po łące przechadzają się sarny. Na dole przygotowane jest jest też miejsce do wypoczynku na zewnątrz domu. Do najbliższej stacji metra dosłownie 8 km samochodem. Można zostawić samochód na parkingu całodobowym za 4,1 Euro.”

• Weißes Haus Ocena: 10

„Bardzo ładny nowy budynek z dużym tarasem. Pokój czysty zadbany dobrze wyposażony. Pani domu bardzo miła i pomocna. Minuta do przystanku, Wiedeń idealnie nadaje się do zwiedzania komunikacja miejska.”

• „Ładnie, ciepło, czysto”

• Alex & Nicol Ocena: 10

„Apartament bardzo obszerny, dostępne wszelkie udogodnienia, po prostu czuliśmy się jak domu. Właściciele robią naprawdę dużo aby pobyt przebiegł bez żadnych dodatkowych problemów. Do tego świetna lokalizacja, dworzec kolejowy po drugiej stronie ulicy i przystanki autobusowe przy lokalu umożliwiają bezproblemowe dotarcie na przykład do Wiednia (ok. pół godziny). Można by wymieniać zalety apartamentu i gospodarzy ale lista byłaby bardzo długa. Na pewno skorzystamy ponownie.”

• Vino Verde Ocena: 9

„Bardzo miły i kompetentny gospodarz”

• „Apartament bardzo dobrze wyposażony. Ciche i spokojne miejsce. Bardzo duża i wygodna wanna.”