2. Slovensko hodnocení hotelů
  3. Žilinský kraj hodnocení ubytování k pronájmu
Žilinský kraj Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Privát Pekný dvor Průměrné hodnocení: 10

„Možnost parkování ve dvoře. Blízko centra. Při chladnějším počasí majitelé přitápěli. Příjemné venkovní posezení v obklopení zahradních rostlin.“

• Chata Terasa Kubinska Průměrné hodnocení: 9

„Krásná, perfektně vybavená chata v krásném prostředí. Super komunikace s paní majitelkou.“

• Apartmány Dreams Průměrné hodnocení: 8

„stravu jsem nebral“

• Chata Sipkova I Průměrné hodnocení: 10

„Krásné prostředí, moc milí majitelé. Skvělá dovolená 😀“

• Hotel Demanova Apartments Dependance Průměrné hodnocení: 9

„Hotel se nachází v klidné lokalitě, což jsem pozitvně kvitovala. Snídaně byla chutná. K dokonalosti snídaně už zbývaly jen vařená vejce a výběr z domácích marmelád.“

• „Jestli se chystáte trávit čas ve městě Žilina, tak doporučuji tento apartmán. Je opravdu veliký, prostorný, čistota prvotřídní, kousek od centra města. Apartmán má veškeré vybavení. Koupelna úžasná, příjemná, nábytek pohodlný. Hodnotím deset z teseti.“

• Apartmany Centrum Průměrné hodnocení: 10

„Bazen!!!!“

• U Mlynára Průměrné hodnocení: 10

„Úžasná lokalita a božský klid v okolí apartmánu. Majitel milý a ochotný, dostupný celou dobu na telefonu i osobně, bydlí v domě nad apartmánem. Několik oddělených místností, což pro nás bylo ideální, ta možnost spaní na třech místech (2 ložnice a obývák), takže nikdo se navzájem neruší. Pohodlné postele, vkusné moderní zařízení, žádný kýč. Skvělá věc - dvě toalety. Samostatná kuchyň, všude dveře a okna, spousta světla i možnost zastínění (i když my bychom uvítali ještě zatemňující závěsy), vzdušný, dobře větratelný prostor. Zní to jako samozřejmost, ale už jsme zažili i apartmány, kde toto vše chybělo. Parkování přímo u domu.“

• APARTMÁNY PIETRO Průměrné hodnocení: 10

„Krásné apartmány, dostatečně vybavené v blízkosti hradu. K apartmánům patří i pizzerie, kde dělají moc dobrou pizzu, jako bonus točený bažant. Obchůdek 5 minut chůze a mnoho restaurací v okolí, doporučuji.“

• Apartmánový Dom Kriváň Průměrné hodnocení: 10

„Krásný výhled přímo z postele, všechno kousek obchod, restaurace, pekárna a bankomat. Místnost na hraní pro děti, kolem apartmanu plot, takže dítě neuteče. Ideální pro rodiny s malými dětmi. Dobrý výchozí bod pro výlety. V okolí např. Vlkolinec, Cutkovska dolina, Zoo kontakt a Tatralandia, lázně besenova, Liptovska Mára.“