2. Aruba hodnocení hotelů
  3. Palm-Eagle Beach hodnocení ubytování k pronájmu
Aruba Palm-Eagle Beach Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• „Ubytování absolutně předčilo naše očekávání. Krásný apartment vybavený základními věcmi, ale i šnorchlovací sadou, židlemi na pláž, chladícím boxem na pláž atd... Majitel Arjen a jeho žena Esther jsou pro své podnikání jak stvoření. Vždy když je potkáte, tak vidíte na jejich tváři úsměv. Vzdy se vsim rádi pomohou a na vše odpoví (nás toho o ostrově zajímalo hodně). Pro prozkoumávání ostrova určitě doporučujeme pronajmout auto, které Vám Arjen zařídí za bezkonkurenční cenu.“

• Bubali Bliss Studios Průměrné hodnocení: 9

„Je to tu velmi příjemné a bezpečné. Jednoduše avšak profesionálně zařízené a velmi čisté. Odpočiková zóna je velmi klidná a plná zeleně.“

• Genesis Apartments Průměrné hodnocení: 9,4

„Určitě doporučuji mít auto (do obchodu a na pláž se sice dá dojít pešky, ale defacto bez chodníku) celkově se hodí k cestování po ostrově. Předání klíčů bylo po domluvě osobně s majitelkou. Bazén byl čištěný, skvělý gril. Na pokoji byl k dispozici Hand Sanitizer od místní firmy Aruba Aloe!“

• Aruba Beach Villas Průměrné hodnocení: 7,8

„lokalita, přístup personálu“

• Ladybugs Apartments Průměrné hodnocení: 8,9

„Úplně všechno, naprostá spokojenost. Personál se skvělým přístupem, nápomocni ve všem, a to i přesto ,že naše angličtina je katastrofální. Moc děkujeme všem za příjemný pobyt.“

30 nejlepších ubytování k pronájmu v destinaci Palm-Eagle Beach

podle 6 821 hodnocení na Booking.com napsaných pro ubytování k pronájmu